Anita SHIRA Czupta: [40 kontra 20, wiek, partner, Instagram]

9 listopada 2022
Przez: : M.S.

Anita Shira jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji 40 kontra 20, która walczyć będzie o względy dwóch singli Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiadomo?

Anita SHIRA: wiek

Anita Czupta, która posługuje sie pseudonimem artystycznym Shira, to jednak z kandydatek, które będą walczyć o serce Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego w 2. edycjo programu 40 kontra 20. Uczestniczka reality-show ma 40 lat i pochodzi z Rabki Zdroju.

Anita SHIRA: kim jest?

Anita od lat próbuje swoich sił jako wokalistka. W 2011 roku dostała się do grona 25 półfinalistów z całego świata w konkursie piosenkarskim AvonVoices. Artystka śpiewa głównie w języku angielskim i francuskim, a jej głos bardzo przypominam piękny wokal Celine Dion. Koncertowała po Grecji, Francji i USA. Marzy o wydaniu wielkiego przeboju.

Anita z wykształcenia jest kosmetologiem i fizjoterapeutką, jednak pracuje jako trener personalny i instruktorka snowboardu. Jak sama o sobie mówi, ma bardzo męskie zainteresowania. Uwielbia motocykle i samochody.

Jest bardzo otwarta i spontaniczną kobietą. Lubi pomagać innym i kocha zwierzęta.

Anita SHIRA: partner

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Shiry. W momencie wzięcia udziału w programie, Anita była singielką. 40-latka marzy o spokojnym życiu rodzinnym.

Anita SHIRA: Instagram

Anita Czupta prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi aktualnie 1,7 tysięcy osób, jednak z pewnością niebawem ta liczba szybko się zwiększy.

Źródło: tvn, Instagram Anity Shiry

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej