Anita Werner: [wiek, kariera, partner, Instagram]

2 czerwca 2021
Przez: : KS

Anita Werner to bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Niewątpliwie, kobieta może pochwalić się licznym gronem fanów, którzy darzą ją dużą sympatią. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anita Werner: wiek

Widzowie często zastanawiają się, co wiadomo na temat życia prywatnego dziennikarka, która często gości na ich szklanych ekranach. Otóż, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że Werner urodziła się 28 marca 1978 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 44 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Łodzi, gdzie z resztą dorastała, a także chodziła do szkoły. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim.

Zobacz także: Co wiemy o Jakubie Rzeźniczaku?

Anita Werner: kariera

Być może wiele osób zdziwi ten fakt, ale na początku kariery, kobieta swoich sił próbowała jako aktorka. Co więcej, w filmie Władysława Pasikowskiego pod tytułem Słodko gorzki zagrała nawet główną rolę. Jednakże, jej przygoda z branża filmową nie trwała długo. Zdecydowanie lepiej odnajduje się jako dziennikarka. Przez cały czas jest związana ze stacjami grupy TVN. Wielokrotnie zdobywa nagrody w plebiscytach, co tylko potwierdza sympatię widzów. Dotychczas wydała już cztery publikacje książkowe.

Werner pokazała, jak wyglądała na początku kariery

Anita Werner: partner

Dziennikarka na temat swojego życia prywatnego nie wypowiada się często. Mianowicie, wiadomo iż dotychczas była w trzech związkach. Pierwszy z nich zakończył się rozstaniem, natomiast drugi śmiercią jej partnera. Aktualnie, jest związana z Michałem Kołodziejczykiem. Co ciekawe, mężczyzna tak jak jego partnerka pracuje w branży dziennikarskiej.

Partnerem dziennikarki jest Michał Kołodziejczyk

Anita Werner: Instagram

Wszyscy zainteresowani znajdą profil Anity Werner na Instagramie pod nazwą @anita_werner_official. Okazuje się, że jej aktywność na chwilę obecną śledzi tam niespełna 90 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej