Anja Rubik w jury prestiżowych nagród modowych!

22 stycznia 2020
Przez: : P.Z.

Anja Rubik na swoim Instagramie właśnie poinformowała, że zasiądzie w jury International Woolmark Prize 2020. Jest to rzeczywiście jedna z najstarszych nagród świata mody. Poznajcie zatem więcej szczegółów na ten temat.

Anja Rubik jest z pewnością jedną z najbardziej cenionych modelek na świecie. Chcą z nią współpracować największe światowe domy mody, a także najlepsi projektanci. W maju ubiegłego roku w Cannes pięknie prezentowała ubrania marki Yves Saint Laurent. Całkiem niedawno zaś mogliśmy ją oglądać wśród najlepszych modelek na pokazie najnowszej kolekcji Versace.

Anja to nie tylko świetna modelka, ale także świadoma i mądra kobieta. Jako założycielka Sexed.pl, działa na rzecz edukacji seksualnej wśród młodzieży, jednak również w innych kwestiach społecznych często zabiera głos.

View this post on Instagram

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Anja Rubik w jury
International Woolmark Prize 2020

Z pewnością za całokształt swoich osiągnięć Rubik została teraz doceniona i zaproszona do jury International Woolmark Prize 2020.

Jest to najstarsza i najbardziej prestiżowa nagroda dla wschodzących twórców mody. To wyraz uznania dla wybitnych talentów z całego świata, które pokazują piękno wełny merynosowej. Nagrodę pierwszy raz rozdano w 1953 roku, a co ciekawe już rok później laureatami tej nagrody byli między innymi Yves Saint Laurent, a także 21-letni wówczas Karl Lagerfeld.

Zobaczcie to nagranie, gdzie młody Karl prezentuje swój wełniany płaszcz.

Kiedy znamy kilka ważnych szczegółów na temat tej nagrody, tym bardziej odnosimy wrażenie, że bycie częścią tej inicjatywy jest wielkim wyróżnieniem. Dlatego też Anja Rubik pochwaliła się zaproszeniem do jury International Woolmark Prize 2020 na Instagramie.

“Czuję się zaszczycona zaproszeniem do panelu jury International Woolmark Prize 2020 – jednej z najstarszych na świecie nagród modowych o tak bogatej historii, która sięga 1954 roku!
Do laureatów International Woolmark Prize można zaliczyć młodego Karla Lagerfeld’a i Yves Saint Laurent. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do moich przyjaciół; Tim Blanks, Edwarda Enninful, Hamish Bowles oraz Takashi Murakami, Kim Jones, Sinead Burke, Holli Rogers i Shaway Yeh. W tym roku koncentrujemy się na identyfikowalności, przejrzystości i świadomości ekologicznej.” – 
napisała Anja na Instagramie

Więcej na temat nagrody tutaj.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej