Anna Andrzejewska: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

5 marca 2021
Przez: : KS

Anna Andrzejewska to kulturystka, która dołączyła do grona zawodniczek Fame MMA. Nie da się ukryć, że wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów oraz fanów bardzo popularnej ostatnimi czasy federacji. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie powinniście zapoznać się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Andrzejewska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Andrzejewska urodziła się w 1992 roku, w związku z czym, w tym roku będzie obchodziła swoje 29. urodziny. Kobieta zapewnia, że sport jest jej całym życiem. W sieci pojawiały się plotki na temat jej przeszłości, które dotyczyły stosowania nielegalnych środków dopingowych. Kulturystka nie ukrywa także, że często spotyka się z hejtem. Dotyczy on miedzy innymi jej wyglądu, który zdaniem niektórych jest zbyt męski, ale także niskiej tonacji głosu.

Anna Andrzejewska: kariera

Zawodniczka, która już niebawem zadebiutuje na gali Fame MMA 9 na co dzień jest trenerką personalną. Ma duże doświadczenie w pracy z podopiecznymi. Na przestrzeni lat swoich sił próbowała w kilku dyscyplinach. Między innymi, trenowała lekkoatletykę oraz boks, gdzie występowała w amatorskich walkach. Andrzejewska na swoim koncie ma także spore sukcesy w sportach sylwetkowych. Rywalizuje tam w dywizji IFBB Pro Figure. Od tego wzięła się także jej nazwa użytkownika, którą posługuje się na Instagramie.

Anna Andrzejewska: Fame MMA

Nie da się ukryć, że gale Fame MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów oraz internautów. Najbliższa z nich odbędzie się już 6 marca 2021 roku. Tego wieczoru zobaczymy aż dwie wali kobiet. W jednej z nich, naprzeciw sobie staną Anna IFBB oraz Karolina Brzyszczyńska znana w sieci jako Way of Blond. Pierwsza z nich z pierwszym wyzwaniem spotkała się jeszcze przed wyjściem do ringu, kiedy to znacząco zbijała wagę swojego ciała.

Anna Andrzejewska: Instagram

Zawodniczka sportów sylwetkowych prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @anna_andrzejewska_ifbb.pro. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 51 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz