Połącz się z nami

Anna Burska: [kim jest?, wiek, Love Island, Instagram, partner]

Opisy gwiazd

Anna Burska: [kim jest?, wiek, Love Island, Instagram, partner]

Anna Burska to kolejna piękna uczestniczka trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zanim oficjalnie zadebiutuje przed kamerami randkowego show Polsatu, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Burska: wiek

Z informacji zamieszczonych w oficjalnej aplikacji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ dowiadujemy się, że Ania ma 29 lat. Nietrudno zauważyć, że uczestnicy tegorocznej edycji są zdecydowanie starsi, niż w dwóch poprzednich edycjach. Z sieci dowiemy się również, że pochodzi z Żor. Nie da się ukryć, że może pochwalić się nieprzeciętną urodą. To piękna blondynka z brązowymi oczami, które według niej są jednym z największych atutów które posiada. Do takowych zalicza również długie, zgrabne nogi. Dziewczyna nie ukrywa, że jest pozytywnie zakręconą perfekcjonistką. Oprócz tego, cechuje ją duża pewność siebie, a w skali od 1 do 10 daje sobie mocne 9.  Nie lubi, kiedy coś w życiu wiedzie się niezgodnie z planem.

Anna Burska: czym się zajmuje?

Niewątpliwie, wiele osób może zdziwić zawód uczestniczki trzeciej edycji ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Otóż, okazuje się, że Anna pracuje w Czechach jako operator maszyn. W czasie wolnym od obowiązków zawodowych, lubi ćwiczyć na siłowni, spędzać czas z przyjaciółmi i chodzić po górach.

Anna Burska: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Trzecia edycja programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ ku uciesze widzów na antenie Polsatu pojawi się już 28 lutego 2021 roku. Możemy być pewni, że tym razem także czekają nas niezapomniane emocje, których dostarczą nam uczestnicy produkcji. Ania do programu zgłosiła się, aby poznać ciekawych ludzi, a być może nawet miłość swojego życia. Jej wymarzony partner to wysoki, pewny siebie brunet z tatuażami, który jest inteligentny i traktuje kobiety z szacunkiem.

Anna Burska: Instagram

Udało nam się ustalić, że Ania prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @anna_burska.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry