Anna Czartoryska-Niemczycka po raz czwarty jest w ciąży – aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek!

9 listopada 2021
Przez: : MC

Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka! O radosnej nowinie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, publikując fotografię, na której eksponuje ciążowy brzuszek.

Kilka słów o Annie

Anna Czartoryska-Niemczycka to znana i uwielbiana przez widzów aktorka i piosenkarka. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Początkowo była związana z Teatrem Współczesny w Warszawie. Na swoim koncie ma mnóstwo ról, a lista sztuk, w których wzięła udział jest imponująco długa. Ponadto aktorkę mogliśmy również zobaczyć w 3. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Anna we wrześniu 2011 roku, podczas balu z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego poznała Michała Niemczyckiego – swojego męża. Para rok po poznaniu po raz pierwszy pokazała się publicznie, a niedługo później zdecydowali się na ślub. W 2014 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, któremu dali na imię Ksawery. Dwa lata później urodziła się Janina, a trzy lata później powitali drugiego syna – Antoniego. Okazuje się, że para wkrótce zostanie rodzicami po raz czwarty!

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży

Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że wraz z mężem po raz czwarty zostaną rodzicami. Aktorka zamieściła na swoim Instagramie urocze zdjęcie, na którym eksponuje sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Z kolei w opisie czytamy:

“Przed nami kolejna cudowna przygoda ❤️ Trzymajcie kciuki 😍”

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się czwartego dziecka

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy przepełnionych życzeniami, gratulacjami i miłymi słowami. Wśród nich czytamy:

“gratulacje z całego serca 🙂 bądźcie szczęśliwi ❤️❤️❤️ Ps. Aniu, Cudnie wyglądasz :)”

“Cudownie gratulacje! ❤️”

“Ale dużo wnuków kiedyś będzie! 😅😋🥳”

“Wyglada Pani olśniewająco. Gratulacje ❤️”

My również dołączamy się do życzeń! Gratulujemy!

źródło: Instagram Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej