Anna Głogowska w końcu to wyznała! “Jestem szczęśliwie zakochana”

1 października 2022
Przez: : M.S.

Od dłuższego czasu nie milkną głosy na temat związku Ani Głogowskiej z Mikołajem Roznerskim. Chociaż do tej pory para uparcia milczała, tancerka w końcu zdecydowała się ujawnić swoje uczucia!

Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski

Ania Głogowska w polskim show-biznesie pojawiła się w chwili, gdy podjęła angaż jako tancerka w programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. rzez wiele edycji Anna występowała w tanecznych show jako tancerka, później miała okazje także sprawdzić się w roli prowadzącej.

Aktualnie tancerka zajmuje się między innym choreografią do spektakli teatralnych. Podczas pracy w teatrze Głogowska poznała Mikołaja Roznerskiego. Wówczas aktor był w związku z Adriana Kalską, jednak po rozstaniu pary w mediach pojawiły się pogłoski na temat bliższej akcji Mikołaja z Anią.

Spekulowano, że po rozpadzie związku z Kalską, Roznerski wyraźnie zainteresował się swoją koleżanką. Para niejednokrotnie była razem widziana, co więcej także dzieci Ani i Mikołaja miały załapać wspólny język.

Do tej pory zarówno aktor jak i tancerka uparcie milczeli w tej kwestii, jednak żadne z nich nigdy nie zaprzeczyło krążącym plotkom. W jednym z ostatnich wywiadów, Ania zapytana o to, kto jej zdaniem jest najprzystojniejszym aktorem w Polsce odpowiedziała- Piotr Gąsowski, czyli jej były partner, z który tancerka żyje w bardzo przyjaznych relacjach.

Ania Głogowska jest zakochana

To jednak nie uciszyło plotek i fani nadal doszukiwali się dowodów na to, że głogowska spotyka się z Roznerskim. Także media wciąż zainteresowane życiem miłosnym tancerki nie odpuszczały jej pytań o obecnego partnera.

ZOBACZ TAKŻE: Głogowska o romansie z Roznerskim

W ostatnim wywiadzie, jakiego Ania udzieliła jastrzabpost, w końcu padły mocne słowa z ust tancerki. Głogowska w końcu przyznała, że jest zakochana!

“Ekstra. Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana.”

Niestety, była partnerka Piotra Gąsowskiego nie zdradziła tożsamości swojego ukochanego. Podkreśliła się, sprawa jest dość świeża, dlatego nie chciałaby zbyt szybko chwalić się nową miłością.

Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać. Ale nie da się ukryć.

Myślicie, że chodzi o Mikołaja Roznerskiego? A może to jednak osoba całkowicie nie związana ze światem show-biznesu?

Macie swoje typy?

Źródło: jastrzabpost, Instagram Anna Głogowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej