Połącz się z nami

Anna Gzyra: [wiek, filmy, mąż, dzieci, Instagram]

Opisy gwiazd

Anna Gzyra: [wiek, filmy, mąż, dzieci, Instagram]

Anna Gzyra to aktorka, o której przez jakiś czas było zupełnie cicho w branży filmowej. Niewątpliwie, wielu jej fanów zastanawiało się, co dzieje się z ich ulubienicą. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Anna Gzyra: wiek

Aktorka przyszła na świat w Warszawie. Urodziła się 3 października 1984 roku. W związku z tym, w tym roku będzie obchodziła swoje 36. urodziny. Na studia aktorskie udała się na Akademię Teatralną w Warszawie, której absolwentką została w 2007 roku. Niegdyś prowadziła również własnego bloga, gdzie poruszała przede wszystkim tematy lifestylowe oraz parentingowe.

Anna Gzyra: filmy

Okazuje się, że Gzyra równie dobrze co przed kamerami czuje się również na deskach teatrów. Na swoim koncie ma nawet kilka nagród i wyróżnień za działalność zawodową. Telewidzowie między innymi mieli okazję oglądać ją w serialach: ,,Pensjonat pod Różą’’, ,,Apetyty na miłość’’, ,,Pierwsza miłość’’ oraz ,,W rytmie serca’’. Gościnnie pojawiała się również w innych produkcjach telewizyjnych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Ana-Augustynowicz (@aniagzyra)

Anna Gzyra: ,,M jak miłość’’

Nie da się ukryć, że największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Sylwii Okońskiej, którą grała w uwielbianym przez telewidzów serialu ,,M jak miłość’’. W swoją bohaterkę wcielała się przez kilka lat, lecz ostatecznie rozstała się z produkcją w 2012 roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez AnAugustynowicz (@aniagzyra)

Anna Gzyra: mąż

Kobieta ma za sobą nieudany związek, którego owocem jest córka Helena urodzona w 2011 roku. Aktualnie jest szczęśliwą mężatką. Z Jakubem Augustynowiczem pobrała się w 2014 roku. Razem wychowują jej córkę z poprzedniego związku oraz ich syna Henryka, który na świat przyszedł w 2018 roku. Zdarza się, że w sieci publikują swoje wspólne rodzinne zdjęcia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez a-Augustynowicz (@aniagzyra)

Anna Gzyra: Instagram

Aktorka swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @aniagzyra. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 64 tysiące użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ynowicz (@aniagzyra)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry