Anna Ilczuk: [wiek, kariera, Szadź, Instagram]

6 maja 2021
Przez: : KS

Anna Ilczuk to polska aktorka, która cieszy się dużą sympatią ze strony telewidzów. Rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach, które uważa się za najchętniej oglądane w Polsce. Niebawem, zobaczymy ją w nowej produkcji, co na pewno jest dla niej dużym wyzwaniem. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Ilczuk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Ilczuk urodziła się 21 sierpnia 1981 roku. W związku z tym, w 2021 roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi z Wrocławia, gdzie z resztą do tej pory mieszka. Ukończyła studia aktorskie w tamtejszej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, gdzie teraz pełni rolę wykładowcy. W 2015 roku wyszła za mąż za aktora Andrzeja Kłaka, a rok wcześniej na świat przyszła ich córka Zofia.

Zobacz także: Co wiemy o Natalii Pigule?

Anna Ilczuk: kariera

Aktorkę możemy oglądać  nie tylko na szklanym ekranie, ale także na deskach teatrów. Swój debiut zaliczyła w 1997 roku. Od tamtego czasu, na jej konto wpłynęło kilka nagród oraz wyróżnień. Telewidzowie niewątpliwie najlepiej kojarzą ją z seriali Pierwsza miłość, gdzie wcieliła się w rolę Emilki Śmiałek i Świat według Kiepskich, gdzie zagrała Jolasie, synową popularnego Ferdynanda Kiepskiego. Od 2004 roku należy do obsady Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Anna Ilczuk: Szadź

Nie da się ukryć, że serial Szadź cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Już 11 maja 2021 roku miejsce będzie miała premiera drugiego sezonu produkcji. Producenci przygotowali siedmioodcinkową kontynuację hitu. Jedną z aktorek, które dołączą do obsady będzie właśnie Ilczuk. Wiadomo, że wcieli się w postać Lili – kobiety, która poważnie namiesza w życiu niejednego z bohaterów serialu.

Anna Ilczuk: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagamie pod nazwą @anna_ilczuk.official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej