Połącz się z nami

Anna Jaroszewska: [wiek, Top Model, Instagram]

Opisy gwiazd

Anna Jaroszewska: [wiek, Top Model, Instagram]

Anna Jaroszewska to uczestniczka Top Model, która z odcinka na odcinek czuje się w programie coraz pewniej. Początkowy kryzys tylko zmotywował ją do działania i dodał odwagi. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@porcelanovva)

Anna Jaroszewska: wiek

Uczestniczka Top Model ma 26 lat. Pochodzi i aktualnie mieszka w Łodzi, ale w planach ma przeprowadzkę do Warszawy. Co ciekawe, studiowała aż trzy kierunki na Politechnice Łódzkiej. Były to mechatronika, automatyka i robotyka oraz wzornictwo. Jednakże, żadnego z nich nie ukończyła. Mimo to, nie żałuje czasu spędzonego na uczelni, bo jak podkreśla poznała grono wspaniałych ludzi.

Anna Jaroszewska: Top Model

Na co dzień zajmuje się fotografią, ale zawsze marzyła o tym, żeby zostać modelką. Do programu zgłosiła się po to, żeby te marzenia spełnić. Podczas castingu opowiedziała o chorobie, z którą zmagała się przez kilka ostatnich lat. Mianowicie, cierpiała na depresję. Na szczęście wszystko, co złe za nią i jest gotowa do rywalizacji, która czeka na nią w programie. Jurorów zachwyciła swoją naturalnością i łatwością w pozowaniu.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Ania Top Model

W swojej pasji najlepiej odnajduje się w portretach. Kiedy ma gorszy dzień po prostu zostaje w domu i odpoczywa ze swoim kotem. Oprócz tego, uwielbia gotować, spędzać czas z bliskimi, ćwiczyć jogę, śpiewać i rysować. W wolnym czasie podróżuje. Nie ukrywa, że bardzo często się stresuje, co nie wpływa korzystnie na jej działania. Uwielbia naturę i przez całe życie stara się być z nią w zgodzie. Jest weganką, a inspiracje czerpie z modelek lat 90. Program Top Model traktuje jako wspaniałą przygodę, która może otworzyć jej drogę do dalszej kariery.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Ania Jaroszewska: Instagram

Dziewczyna może pochwalić się naprawdę dużą liczbą fanów na Instagramie, która wynosi aż 76 tysięcy. Swoje konto prowadzi pod nazwą @porcelanovva. Dodaje tam głównie zdjęcia z sesji i nagrywa relacje.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry