Połącz się z nami

Anna Karwan od kelnerki do gwiazdy estradowej! Kim jest?

Z życia gwiazd

Anna Karwan od kelnerki do gwiazdy estradowej! Kim jest?

Coraz częściej widzimy ją na salonach, kim jest? Anna Karwan od kelnerki przebyła długą drogę, ale stała się gwiazdą estradową! Blond piękność ostatnio podbija wszystkie ścianki. Młoda wokalistka udzieliła wywiadu Barbarze Pasek, specjalnie dla „Dzień dobry TVN”.

Anna Karwan kim jest?

31-latkę poznaliśmy dzięki programom „Must Be the Music„, a także „The Voice of Poland„. Mimo, że nie wygrała ona żadnego z tych show, to zdobyła ogromną popularność wśród publiczności. Co więcej, od zakończenia programów, coraz to częściej mogliśmy ją oglądać na ściankach oraz imprezach celebryckich.

Anna Karwan od kelnerki do gwiazdy

Gwiazda występowała w serialu „Barwy szczęścia”, który emitowano na kanale TVP2. Mimo, że przebyła długą drogę, aby stać się tym, kim jest teraz, niesamowicie się to jej opłacało. Urodziła się pod granicą ukraińską, jednak przeprowadziła się do Warszawy ponad 20 lat temu. Od małego tańczyła i trenowała akrobatykę artystyczną. Jednak, żeby utrzymać się w stolicy, musiała ciężko pracować jako kelnerka w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki. Właśnie w tym miejscu opowiadała Basi Pasek o swoich doświadczeniach jako nastolatka:

Jesteśmy w symbolicznym dla mnie miejscu. Ta symboliczność będzie już podwójna, ponieważ mając 19 lat, rozpoczęłam swoją prace jako kelnerka. Natomiast w Pałacu Kultury kręcone były zdjęcia do filmu „Ukryta gra”.

Anna Karwan hobby

Oprócz śpiewania, Ania uwielbia również książki. Nie może powstrzymać się przed kupnem kolejnej, jeżeli uda się do księgarni:

Głownie czytam książki rozwojowe, lubię książki o duchowości

Dzięki literaturze o tematyce psychologicznej, Ania otwarcie mówiła o problemach, z którymi borykała się w dzieciństwa. Być może właśnie takie książki miały wpływ na jej otwartość. Anna to jedna z pierwszych gwiazd, które szczerze opowiadały o swoich problemach z depresją. Mimo, że pracowała w Pałacu Kultury i Nauki, to jej ulubione miejsce, żeby napić się dobrej kawy oraz zjeść coś słodkiego, to plac Grzybowski:

Jeszcze parę lat temu stał tu Teatr Żydowski, w którym grałam, mając 16 lat

Kibicujecie Ani w rozwoju kariery? Słuchacie jej twórczości?

źródła zdjęć: Instagram

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry