Połącz się z nami

ANNA KARWAN w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”!

News

ANNA KARWAN w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”!

ANNA KARWAN w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”! Podczas finału jubileuszowej edycji tanecznego show, w ferworze wielkiej niespodzianki ogłoszono kolejną uczestniczkę następnej edycji programu. Popularna i lubiana Anna Karwan już niedługo stoczy bój o Kryształową Kulę!

Piątkowy finał Tańca z gwiazdami powodował u widzów wiele emocji. Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas walczyli łeb w łeb, depcząc sobie po przysłowiowych piętach. Po zaciętym boju i trzech wykonanych tańcach decyzją widzów program wygrał ogromnie uzdolniony bloger kulinarny oraz zwycięzca 4 edycji Master Chefa Damian Kordas! W ręce mężczyzny przekazano pożądaną przez uczestników show Kryształową Kulę oraz czek na 100 tysięcy złotych!

TUTAJ możecie przeczytać naszą relację z wielkiego finału!

View this post on Instagram

💜🖤

A post shared by Barbara Kurdej-Szatan (@_kurdejszatan_) on

Tuż przed werdyktem producenci programu przyszykowali dla widzów dużą niespodziankę. Okazało się wówczas, że chwilę przed ostatnim werdyktem na parkiecie Tańca z gwiazdami ukazali się wszyscy uczestnicy tanecznego show, którzy wzięli udział w jubileuszowej edycji programu. Gwiazdy wraz ze swoimi partnerami zatańczyli do pięknego utworu „What The World Needs Now Is Love Sweet Love”.

ANNA KARWAN w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”!

Piosenkę tą wykonała Anna Karwan. Co ciekawsze, występ wszystkich uczestników show nie był jedyną niespodzianką. Okazuje się wówczas, że największa z nich czekała na widzów tuż po tanecznym występie.
Prowadzący finał, młodniejący w oczach Krzysztof Ibisz oraz zjawiskowa Paulina Sykut-Jeżyna poinformowali fanów o cudownej nowinie. Okazało się bowiem, że pierwszą uczestniczką kolejnej części tanecznego show będzie Anna Karwan!

„Z przyjemnością ogłaszam, że Anna Karwan weźmie udział w nadchodzącej wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami”” – zdradził Krzysztof Ibisz!

Kim jest Anna Karwan?

Anna to polska piosenkarka wykonująca muzykę popularną. Dodatkowo kompozytorka oraz autorka tekstów i aktorka.
Celebrytka szybko rozpoczęła swoją karierę muzyczną, bo już w wieku 15 lat występując w programie TVN Droga do gwiazd. Przed rozpoczęciem kariery solowej występowała w chórkach u sławnych polskich artystów tj.: Ania Dąborwska, Monika Brodka, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka czy Ania Wyszkoni. Rok 2010 był szczęśliwy dla Ani bowiem wygrała wówczas jeden z odcinków Szansy na sukces. Rok później została półfinalistką Must Be the Music. Tylko muzyka.
W roku 2016 odniosła ogromny sukces zajmując trzecie miejsce w The Voice od Poland. 15 lutego na polskim rynku muzycznym ukazał się jej debiutancki album, a w bieżącym roku również zwyciężyła z piosenką „Słucham Cię w radiu co tydzień” podczas konkursu „Premier” w 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Producenci programu „Taniec z gwiazdami” uchylając rąbka tajemnice rozpalili w fanach show niemałą ciekawość na temat przyszłej edycji.Co uważacie o pierwszej uczestniczce? Jak myślicie, kto do niej dołączy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry