Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Zdecydowała się zaszaleć?! [ZDJĘCIA]

6 lutego 2021
Przez: : M.J

Anna Lewandowska ma nową fryzurę, a swoją metamorfozą pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Czy tym razem trenerka zdecydowała się na diametralną zmianę? A może tylko odświeżyła swoją dotychczasową fryzurę? Przekonajcie się sami!

Ania Lewandowska może się pochwalić ogromną rzeszą fanów. Świadczy o tym fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje już pond 3 miliony internautów. Choć nie może narzekać na brak obowiązków, w tym tych rodzinnych, to nie zapomina o swoich obserwatorach. Jej profil w mediach społecznościowych jest nie tylko istną skarbnicą zjawiskowych stylizacji, ale również znajdziemy tam mnóstwo motywacji.

Lewa od lat motywuje Polki i Polaków do działania i wzięcia się za siebie. Sama jest doskonałym przykładem osoby, która nie osiada na laurach. Można śmiało powiedzieć, że Ania jest spełnioną kobietą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mama dwóch wspaniałych córeczek, żona i bizneswoman, która ma głowę pełną pomysłów. Niemniej jednak jak każda kobieta również Lewandowska potrzebuje raz na jakiś czas zmienić coś w swoim wyglądzie. Czy tym razem zdecydowała się na znaczną metamorfozę i zmieniła kolor włosów? Zobaczcie, jak się prezentuje w nowej fryzurze.

Anna Lewandowska ma nową fryzurę!

Na InstaStories Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia przed i po wizycie jej ulubionej fryzjerki. Ania tym razem nie zdecydowała się na diametralną metamorfozę. Jak widzimy, tylko trochę przyciemniła kolor włosów. Nie da się nie zauważyć również, że teraz jej włosy są bardzo odżywione i lśniące.

Jak widzimy, Lewandowska nie jest zwolenniczką diametralnych metamorfoz. Lewa najlepiej się czuje w ciemnym kolorze włosów i nawet ciężko nam sobie ją wyobrazić w innym odcieniu. Niemniej jednak, jak każda kobieta lubi raz na jakiś czas zmienić coś w swoim wyglądzie, a ostatnio zdecydowała się nawet zrezygnować ze swojej prostej grzywki.

Zobaczcie: Lewandowska ponownie zaskoczyła fryzurą. Trenerka zrezygnowała z grzywki!

Naszym zdaniem w nowym wydaniu Ania Lewandowska prezentuje się fenomenalnie. A Wam, jak się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej