Anna Lewandowska ma szansę na wygraną w “Tańcu z Gwiazdami”? Umiejętności trenerki ocenił zwycięzca 14. edycji!

22 czerwca 2024
Przez: : M.J

Anna Lewandowska otwarcie przyznaje, że taniec jest jej wielkim zamiłowaniem, które z radością rozwija w słonecznej Barcelonie. Trenerka odkryła swoją nową pasję – bachatę. Wiele osób zastanawia się, jak Lewandowska poradziłaby sobie w “Tańcu z Gwiazdami”. Jej umiejętności i szansę na powodzenie w programie ocenił zwycięzca Kryształowej Kuli z 14. edycji “Tańca z gwiazdami” – Jacek Jeschke.

Zamiłowanie do tańca Lewandowskiej

Anna Lewandowska to znana sportsmenka i przedsiębiorczyni. Po przeprowadzce do Barcelony, trenerka zaczęła trenować bachatę, a nawet organizować specjalne wydarzenia dedykowane temu dominikańskiemu tańcowi. W trakcie swoich występów często współpracuje z hiszpańskimi tancerzami, co spotyka się z krytyką ze strony opinii publicznej. Pod jej postami w mediach społecznościowych, na których prezentuje swoje taneczne umiejętności, pojawia się wiele negatywnych komentarzy. Internauci zarzucają jej, że jako żona i matka nie powinna prezentować się w sensualnych pozach oraz że brakuje jej wyczucia rytmu. Lewandowska jednak nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami i wciąż rozwija swoją nową pasję.

Lewandowska nie miałaby sobie równych w “Tańcu z Gwiazdami”?

A co o tanecznych zdolnościach najpopularniejszej polskiej WAGs sądzi Jacek Jeschke, profesjonalny tancerz i zwycięzca ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami”?

Jeschke reprezentuje najwyższą klasę taneczną “S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, ma na swoim koncie osiem tytułów mistrza Polski w tańcu towarzyskim. Od siedmiu edycji występuje jako trener w programie “Taniec z gwiazdami”, w którym dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę. W ostatniej edycji, tańcząc z Anitą Sokołowską, zachwycił zarówno jury, jak i publiczność, ostatecznie wygrywając program.

W rozmowie z “Faktem” stwierdził:

“Dla mnie to jest super, że Ania ma taneczną zajawkę. Moim skromnym zdaniem fajnie się w niej odnajduje. […] Myślę, że duża grupa ludzi chciałaby zobaczyć, jak Anna Lewandowska odnalazłaby się w takim programie, jak “Taniec z gwiazdami”. Sam byłbym tego ciekawy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł jej partnerować w tańcu.”

Czym jest batacha?

Bachata to zmysłowy taniec towarzyski, który wywodzi się z Dominikany. Powstał na początku XX wieku, a jego korzenie sięgają lokalnej muzyki ludowej. Bachata charakteryzuje się romantycznymi melodiami oraz emocjonalnymi tekstami, które często opowiadają o miłości i tęsknocie.

Taniec ten jest znany ze swoich płynnych, zmysłowych ruchów bioder oraz bliskiego kontaktu między partnerami. Podstawowy krok bachaty składa się z trzech kroków w jedną stronę, a następnie akcentu, zwanego „tap,” który nadaje tańcowi charakterystyczny rytm.

Współcześnie bachata cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, przyciągając miłośników tańca zarówno na parkiety klubowe, jak i do szkół tanecznych. Jej ekspresyjność i bliskość między partnerami sprawiają, że jest jednym z najbardziej emocjonujących tańców towarzyskich.

Zobacz także: Chcesz wybrać się na obóz z Anią Lewandowską? Szykuj się na ogromny wydatek! Nie każdego stać na taką przyjemność

Czy chcielibyście zobaczyć Annę Lewandowską w “Tańcu z Gwiazdami”? Myślicie, że miałaby szansę na wygraną? Z pewnością jej taneczne umiejętności wzbudzają emocje i ciekawość wśród wielu osób, a udział w popularnym show mógłby być kolejnym krokiem w rozwijaniu jej pasji.

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej, Jacke Jeschke, Fakt

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej