Anna Lewandowska pobiła Ewę Chodakowską! Ta kwota robi wrażenie!

3 lutego 2021
Przez: : M.J

Anna Lewandowska pobiła Ewę Chodakowską podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obie trenerki na aukcje WOŚP wystawiły tydzień metamorfoz, gdzie pod ich czujnym okiem zwycięzca aukcji przejdzie przemianę. Za ile zostały wylicytowane aukcje Lewandowskiej i Chodakowskiej? Zobaczcie, bo te kwoty robią wrażenie.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku odbył się w innym terminie niż dotychczas (31 stycznia). Jak co roku w sieci pojawiło się mnóstwo aukcji gwiazd, które od lat grają z orkiestrą Jurka Owsiaka. Znane osoby z chęcią wystawiają swoje propozycje do wylicytowania. Obiad w domu u Pazurów, metamorfoza ze stylistami Małgorzaty Rozenek, czy sernik upieczony i dostarczony pod drzwi przez samego Dawida Podsiadło. Jak co roku pojawiły się również aukcje Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej.

https://www.instagram.com/p/CKJZpQSnR4K/

Dwie najpopularniejsze trenerki w naszym kraju zdecydowały się wystawić na aukcje metamorfozy, które będzie można przejść pod ich czujnym okiem. Tak więc, fani Ewy Chodakowskiej mogli wylicytować spotkanie treningowe, czyli tydzień metamorfozy. Anna Lewandowska zdecydowała się wystawić na aukcję natomiast udział w jej obozie. Zobaczcie, jakie kwoty zapłacili zwycięzcy!

Anna Lewandowska pobiła Ewę Chodakowską!

Aukcja Ewy Chodakowskiej dobiegła końca 31 stycznia. 31 osób brało udział w licytacji, jednak tylko jednak osoba mogła zostać jej zwycięzcą. Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską został wylicytowany za 17 703 PLN!

Trzeba przyznać, że już ta kwota robi wrażenie. Jednak okazuje się, że to Anna Lewandowska pobiła w tym wypadku Ewę Chodakowską. Jej aukcja została wylicytowana za kosmiczną kwotę!

Udział w Camp by Ann to zaproszenie dla jednej osoby, która spędzi tydzień w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w miejscowości Dojo Stara Wieś. Tydzień metamorfozy pod czujnym okiem Ani Lewandowskiej został wylicytowany za kwotę 70 100 PLN!

Musicie przyznać, że powyższe kwoty robią wrażenie. Bez wątpienia cel jest szczytny i to obu trenerkom należą się wyrazy uznania za to, że po raz kolejny postanowiły wesprzeć WOŚP i grać do końca świata oraz jeden dzień dłużej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej