Połącz się z nami

Anna Lewandowska pokazała brzuch z Klarą na rękach! Jest coraz większy!

Z życia gwiazd

Anna Lewandowska pokazała brzuch z Klarą na rękach! Jest coraz większy!

Trenerka już za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko. Aktualnie odpoczywając od licznych obowiązków razem z mężem i córką spędzają wspólnie rajskie wakacje! Anna Lewandowska pokazała brzuch z Klarą na rękach!

Anna Lewandowska razem z Robertem i Klarą postanowili spędzić koniec roku i początek nowego w ciepłych krajach. Teraz trenerka kolejny raz pochwaliła się cudownym zdjęciem, na którym widać coraz większy ciążowy brzuch!

Na początku listopada media obiegła informacja o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Szczęśliwą informację przekazał mąż trenerki Robert Lewandowski. Podczas jednego z meczów Bayernu Monachium piłkarz po strzelonym golu zrobił wymowna „cieszynkę”, czym oznajmij światu, że spodziewa się kolejnego dziecka. Od tego momentu media żyją ciążą Anny Lewandowskiej!

Anna i Robert są już rodzicami małej Klary i chociaż, jak przyznała trenerka w jednym z wywiadów, nie planowali teraz drugiej ciąży, bardzo cieszą się z tego faktu. Szczęśliwe małżeństwo już za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko!

Anna Lewandowska pokazała brzuch!

Rodzina Lewandowskich postanowiła zrobić sobie krótkie i zasłużone wakacje w jednym z ciepłych krajów. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zarówno Anna, jak i Robert chwalą się pięknymi zdjęciami, na które z niecierpliwością czekają obserwatorzy „power couple”.

Ania po raz kolejny pochwaliła się fotografią ze swoją córeczką Klara, na której przy okazji pokazała ciążowy brzuch.

„Natura jest cudowna. Miłość ❣️” – podpisała zdjęcie.

Trzeba przyznać, że brzuch Anny jest coraz bardziej widoczny, a trenerka wygląda kwitnąco!

Pod najnowszych zdjęciem przyszłej mamy pojawiły się komentarze, w których fani nie szczędzili komplementów swojej ulubienicy.

„Aniu Pięknie wygladasz z brzuszkiem🤰🏻Zdrowia życzę dla Klarci i drugiego dzidziusia”

„Brzusio 😍😍😍Cudownie jest mieć w brzuszku nowe zycie🤰🤰”

„3 cudowne istoty na 1 zdjęciu 😍 Natura jest cudowna, miłość jest cudowna”

My również podpisujemy się pod komentarzami zachwyconych internautów! Anna Lewandowska wygląda naprawdę cudownie i widać, że kolejna ciąża zdecydowanie jej służy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry