Anna Lewandowska pokazała twarz swojej córeczki! Jaka ona śliczna!

9 lipca 2019
Przez: : J.J

Choć Lewandowscy do tej pory nie pokazywali twarzy małej Klary, w końcu podzielili się z fanami zdjęciem ukochanej córki Klary. Całkiem niedawno Robert zamieścił zdjęcie, na którym widać buźkę Klary. Teraz za jego przykładem poszła Ania! Jak wygląda córka najsłynniejszej pary w Polsce, do kogo jest podobna?

Marina Łuczenko pokazała córkę Lewandowskich

Anna i Robert doświadczyli ostatnio małej wpadki, a wszystko przez ich przyjaciółkę Marinę Łuczenko!
Gwiazda i żona Wojciecha Szczęsnego przez przypadek (jak podejrzewamy!) pokazała na relacji na swoim Instagramie, na swoim Instastory twarz córki Lewandowskich.
Marina relacjonowała imprezę urodzinową swojego syna Liama, na której nie zabrakło luksusowych dekoracji i popularnych gości.
Był to pierwszy raz kiedy fani mogli zobaczyć córkę najsłynniejszego polskiego piłkarza w całej okazałości!
Anna jednak szybko zareagowała, ponieważ nagranie z córką Lewandowskich zniknęło z sieci tak szybko, jak się na nim pojawiło!

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z córką

Po wpadce Mariny, Anna Lewandowska zdecydowała się na odważny krok i… sama pochwaliła się swoją małą córeczką! Dodała zdjęcie, na którym siedzi na pomoście, a mała Klara całuję mamę w policzek.
Lewa skomentowała zdjęcie podpisem:

“Motywator!?
Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu.
Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu?”

Co się stało, że Lewandowscy w końcu postanowili zmienić swój stosunek do pokazywania twarzy swojego dziecka? Czy wpadka Mariny skłoniła ich do zmiany decyzji, a może ostatnie wyznanie Joanny Krupy, na temat ukrywania twarzy swoich dzieci. Czy Lewandowscy podjęli dobrą decyzję publikując zdjęcie swojej ukochanej córki Klary?

Zobacz także: JOANNA KRUPA zdradziła szczegóły na temat swojego przyszłego macierzyństwa! Zobaczcie!

Możemy jedynie snuć podejrzenia, ale jedno jest pewne, fani zachwycili się decyzją Lewandowskich i obsypują komplementami małą Klarę!

Jak myślicie do kogo podobna jest córka Lewandowskich?

Źródło: annalewandowskahpba

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz