Połącz się z nami

Anna Lewandowska poważnie o koronawirusie: „Kiedy to się skończy?!”

Anna Lewandowska poważnie

Z życia gwiazd

Anna Lewandowska poważnie o koronawirusie: „Kiedy to się skończy?!”

Anna Lewandowska poważnie wypowiedziała się o panującej pandemii koronawirusa. Trenerka wcześniej pokazywała jak spędzać czas w domu, jednak teraz przyznała, że nie wie jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Anna Lewandowska od początku pandemii dzieliła się ze swoimi obserwującymi wieloma poradami jak spędzić ten wolny czas. Przedstawiała pomysły na treningi, tłumaczyła jak regulować poziom stresu lub jak zająć czas dziecku. Mimo wszystko i trenerkę dopadł kryzys. O swoich przemyśleniach podzieliła się w osobistym wpisie na Instagramie.

Anna Lewandowska poważnie o pandemii koronawirusa

Na samym początku warto wspomnieć, że sytuacja na świecie jest niezwykle poważna. Panująca pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo. Na całym świecie potwierdzonych przypadków zarażenia jest aż 601 478, w tym 27 862 zgonów. Natomiast w Polsce odnotowano 1 436 osób z koronawirusem, z czego 16 to ofiary śmiertelne.

Jak do tej pory wiele gwiazd promowało akcję #zostańwdomu, dzieliło się wieloma pomysłami jak przetrwać i jak spędzić ten trudny dla nas wszystkich czas pandemii. Tym razem Anna Lewandowska napisała na swoim Instagramie poważny wpis. Rozpoczęła go słowami:

„Doceniam „bycie tu i teraz”, jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego, co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami?”

Trenerka przyznała się, że po raz pierwszy miała moment załamania. Chwilę, kiedy miała już wszystkiego dość. Napisała:

„Zastanawia mnie jak radzicie sobie ze stresem? Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować – dla własnego zdrowia.
Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ – zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY??!!
Pękło we mnie.
Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności.
Bo nic nie będzie już takie samo…”

Mimo tych wielu refleksji, post zakończony jest pozytywną dawką energii! Ania uważa, że każdy człowiek stanie się silniejszy, a ludzie zaczną lepiej postrzegać otaczający nas świat.

A Wy jak radzicie sobie podczas kwarantanny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry