Anna Lewandowska radzi przyszłym mamom! Zdradziła wiele na temat swojej ciąży!

28 lutego 2020
Przez: : MC

Anna Lewandowska radzi przyszłym mamom! Trenerka już za kilka miesięcy urodzi drugie dziecko. Przypomina swoim obserwującym, że w okresie ciąży nie można zapominać o treningach oraz odpowiedniej diecie.

Kilka słów o Ani

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Jest polską zawodniczką karate, sportsmenką, dietetyczką i trenerką personalną. Prywatnie związana jest z piłkarzem – Robertem Lewandowskim. Para wkrótce doczeka się drugiego dziecka! Wielokrotnie pisaliśmy, że trenerka w ciąży prezentuje się olśniewająco.

Trzeba przyznać, że Ania jest jedną z najpopularniejszych polskich WAG’s, która świetnie radzi sobie również w biznesie. Żona piłkarza wydała wiele książek, a także płyt z treningami. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z internautami pomysłami na ćwiczenia, zdrowe jedzenie czy pielęgnacje ciała i włosów. Nic więc dziwnego, że grono fanów Ani stale się powiększa.

Zobacz także: Ania Lewandowska zachwyca w stylowym garniturze

Anna Lewandowska radzi przyszłym mamom

Jak wiadomo, Anna jest wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Trenerka na swoim Instagramie napisała długi post skierowany do kobiet w ciąży. Wspomniała między innymi o przybyłych kilogramach jak i BMI:

“Ocenę prawidłowej wagi pokazuje współczynnik Body Mass Indeks (BMI) wg którego: – BMI poniżej 18,5 – wzrost masy 13-16 kg – BMI 18,5 – 24,9 – wzrost masy 11-13 kg – BMI 25 – 29,9 – wzrost masy 10-11 kg – BMI powyżej 30 – wzrost masy do 10 kg. Oczywiście w przypadku ciąży bliźniaczej dane będą inne.”

Wiele kobiet w komentarzach skarży się, że podczas ciąży dużo przytyły. Anna opowiedziała jak sytuacja wygląda u niej:

“Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga💞 Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża… tyję analogicznie, a nawet mniej🙈 do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy. Pamietajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie!❤”

Anna przypomina, że ciąża jest niesamowitym i niezwykle ważnym okresem w życiu kobiety. Odpowiednia dieta oraz treningi to klucz do zdrowego i dobrze rozwijającego się dziecka. Trenerka zaznacza, że wzrost malucha zależy tylko od mam, dlatego tak ważne jest, aby nawet na moment nie przestawały o siebie dbać.

Trzeba przyznać, że Lewandowska jest przykładem do naśladowania jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Stosujecie się do jej rad?

źródło: Instagram Annalewandowskahpba

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz