Lewandowska świętuje 1. rocznicę marki Phlov – jakie okazje na nas czekają?

7 października 2020
Przez: : MC

Anna Lewandowska świętuje 1. rocznicę swojej własnej marki kosmetycznej! Jakie promocje czekają na nas z tej okazji? Sprawdź!

Ania nie zatrzymuje się ani na moment i świetnie rozwija swoją karierę. Jest polską zawodniczką karate, sportsmenką, dietetyczką i trenerką personalną. Stworzyła również swoją markę kosmetyczną o nazwie Phlov, która cieszy się ogromną popularnością i uznaniem.

Zobacz także: Anna Lewandowska i jej codzienna pielęgnacja – poznajcie kosmetyki marki Phlov!

Anna Lewandowska świętuje 1. rocznicę marki Phlov!

Marka Phlov jest w pełni naturalna i wegańska. Co ciekawe, jest pierwszą w Polsce firmą kosmetyczną, która do produkcji wykorzystuje neuronaukę, czyli dziedzinę zajmującą się komunikacją między skórą a mózgiem. Ponadto, każdy produkt znajduje się w opakowaniu z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło czy trzcina cukrowa.

Marka Phlov stawia przede wszystkim na troskę o środowisko naturalne. Co ciekawe, firma podpisała umowę z organizacją odzysku, która poddaje odzyskowi i recyklingowi wytworzone przez nich opakowania. Ponadto produkty Ani są wielozadaniowe i niezwykle praktyczne.

Ania na swoim profilu opublikowała post, w którym dziękuje swoim klientom oraz całemu zespołowi pracującemu nad marką Phlov.

“W tym czasie nie tylko otrzymaliśmy kilka nagród🏆 ale spotkaliśmy się ze wspaniałymi recenzjami o jakości kosmetyków. Jak się domyślacie, czuję ogromną dumę za tak wysokie oceny Phlov. Dla mnie i całego zespołu to potężna dawka motywacji do dalszej pracy.⁣ Dziękuje Wam za każdą sugestię, bo dzięki temu nasze produkty mogą być tylko lepsze! No i obiecuję kolejne nowości!🤗” – czytamy w poście Lewandowskiej.

Ania z okazji rocznicy swojej marki przygotowała dla swoich klientów promocje i przeróżne okazje. Przy zamówieniu powyżej 179 zł otrzymamy szczotkę do masażu w prezencie! Warto również zauważyć, że wysyłka na terenie całej Unii Europejskiej jest bezpłatna, a ponadto od niedawna pojawiła się możliwość zamówienia paczki za pośrednictwem paczkomatu. Na stronie znajdziemy również przeceniony zestaw olejków z linii Glow, który możemy kupić już za 209 złotych. Znajduje się w nim perłowy, rozświetlający olejek Sunny Pearl oraz brązujący olejek Choco Gold. Więc informacji na temat tych produktów znajdziecie TUTAJ.

Gratulujemy Ani i życzymy kolejnych sukcesów!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej