Połącz się z nami

Anna Lewandowska urodziła! Robert zdradził płeć i imię!

News

Anna Lewandowska urodziła! Robert zdradził płeć i imię!

Anna Lewandowska urodziła! Ta wspaniała nowina obiegła właśnie świat! Jakiej płci jest drugie dziecko piłkarza oraz jego żony?

Anna Lewandowska w ciąży

O ciąży żony, Robert Lewandowski zawiadomił świat podczas meczu Bayernu Monachium. Piłkarz po zdobyciu gola dla swojej drużyny, w ramach „cieszynki” wsadził pod koszulkę piłkę i zaczął ssać kciuka. Tym gestem potwierdził ciążę Ani. Od tego czasu świat oszalał na punkcie drugiego dziecka piłkarza. Wszystkie media pisały o stanie błogosławionym jego żony, a do rodziny spływał ogrom gratulacji.

Chociaż , jak sami przyznali, Lewandowscy nie planowali drugiego dziecka tak szybko, jednak ta wiadomość bardzo ich ucieszyła. Od tego czasu Ania dumnie prezentowała ciążowe krągłości i często publikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje z odsłoniętym brzuszkiem. Zdecydowanie ciąża bardzo służyła trenerce, która nie zrezygnowała z aktywności fizycznej w tym okresie.

Ania wielokrotnie zachęcała przyszłe mamy do ruchu w ciąży. Przez cały jej okres zamieszczała filmiki, na których pokazywała ćwiczenia dla ciężarnych, podkreślając, że aktywność fizyczna w ciąży jest bardzo ważna.

„Zachęcam wszystkie przyszłe MAMUSIE do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań☝️) Proponowane ĆWICZENIA wykonuję w 8 miesiącu ciąży🤰🏻, PAMIĘTAJ, aby obciążenie treningowe zawsze DOSTOSOWYWAĆ do SWOJEGO samopoczucia i wielkości brzuszka🤗”

View this post on Instagram

Zachęcam wszystkie przyszłe MAMUSIE do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań☝️) Proponowane ĆWICZENIA wykonuję w 8 miesiącu ciąży🤰🏻, PAMIĘTAJ, aby obciążenie treningowe zawsze DOSTOSOWYWAĆ do SWOJEGO samopoczucia i wielkości brzuszka🤗 JUŻ 20.03 NOWY DUŻY PROGRAM DLA KOBIET W CIĄŻY – DOSTĘPNY W APP. @DIET_TRAINING_BY_ANN NA KAŻDY TRYMESTR CIĄŻY 🙌 ______________________________ Najważniejsze zasady ćwiczeń (obszerny post opisujący każdy tydzień znajdziecie na blogu,🥰) 1. Ćwiczenia wykonujcie po uzyskaniu zgody od lekarza. 2. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu 3. Nie unoście rąk powyżej linii barków. Wzrost ciśnienia wewnątrzbrzusznego z uciskiem na żyłę główną dolną może powodować zaburzenie odpływu krwi z macicy. Może to poza zaburzeniami ukrwienia macicy i płodu powodować wystąpienie czynności skurczowej. 4. Niewskazane są głębokie przysiady. 5. Niewskazane są ćwiczenia, które wymagają dotknięcia palców u stóp. 6. Nie wykonujcie ćwiczeń wzmacniających mięśnie prostego brzucha (o tym szerzej pisałam na blogu) 7. Nie wykonujcie ćwiczeń oporowych w leżeniu na plecach (w 3 trymestrze) według ACOG wszystko zależy od wielkości brzucha oraz samopoczucia kobiety. Pozycja na wznak może powodować ucisk dolnej żyły głównej, która przenosi krew z dolnej i środkowej części ciała do prawego przedsionka serca. Poprzez nacisk dziecka, może kompresować tę żyłę i redukować tlen dla płodu. 8. W zaawansowanej ciąży unikajcie ćwiczeń NIE WYGODNYCH, jeśli czujecie, dyskomfort unikajcie już ćwiczeń w pozycji stojącej. Jeśli czujecie problem z koordynacją nie wykonujcie ćwiczenia jw. – wejście na ławeczkę. 9. Przerwijcie ćwiczenia, jeśli odczuwacie ból podbrzusza, głowy, macie spłycony oddech, lub ciężko Wam się rozmawia. Drogie Mamusie tak jak zawsze powtarzam, jeśli Twój lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – śmiało podejmij aktywność fizyczną!!! #pregnantworkout #workoutmom #DietandTrainingByAnn #annalewandowska #fitmom #8monthspregnant #pregnant

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska urodziła!

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment! Ania urodziła swoje drugie dziecko. Okazało się, że Lewandowscy ponownie doczekali się córeczki, której dali na imię Laura! Dumny Robert, jako pierwszy pokazał zdjęcie z nowonarodzoną córeczką!

” Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Pod zdjęciem Roberta z córeczką pojawiło się mnóstwo gratulacji. Dodajmy, że Laura pojawiła się na świecie zaledwie dwa dni po urodzinach pierwszej córki Lewandowskich, Klary!

Ogromne gratulacje dla obojga rodziców! Mamusi i maluszkowi życzymy zdrówka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry