Anna Lewandowska ZACZYNA KARIERĘ MUZYCZNĄ? Niedługo USŁYSZYMY jak ŚPIEWA!

4 lipca 2019
Przez: : P.Z.

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Robert Lewandowski rozpoczął swoja przygodę ze światem muzycznym jako producent. Czyżby jego żona również ma ochotę zaistnieć muzycznie jako wokalistka? Przekonajcie się!

Robert Lewandowski jakiś czas temu zaczął współpracę z muzykiem i producentem Donatanem, z którym stworzyli wspólny projekt (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Wydali już kilka utworów, które cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci.

Czy to właśnie za sprawa męża Anna postanowiła spróbować śpiewania?

Anna Lewandowska to nie tylko żona znanego piłkarza i mama dwuletniej Klary, ale również sportsmenka która czynnie realizuję swoje ambicje zawodowe. Ania jest trenerką, coachem, a także bizneswoman- prowadzi bloga „Healthy plan by Ann”, ma na swoim koncie publikacje kilku książek, a w 2016 stworzyła markę żywieniową “Foods by Ann”.

View this post on Instagram

A post shared by Foods by Ann (@foods_by_ann)

To tylko kilka z wielu rzeczy, w które angażuje się trenerka, a tym razem postanowiła podjąć wyzwanie muzyczne. Dlaczego?

Od kilku dni Anna Lewandowska w mediach społecznościowych zachęca swoich obserwatorów do podjęcia wyzwania „30 dni trenuj z Lewą”, każdego motywując ich do działania prezentując swój trening. Dołączają do niej również ci znani, swój trening pokazała już miedzy innymi Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska czy Zofia Zborowska.

Lewandowska osobiście „rzuciła” również wyzwanie Kasi Zielińskiej. Aktorka zdecydowała się stanąć na wysokości zadania, ale miała do Ani pewien warunek, o którym opowiedziała w nagranym filmiku. Mianowicie trenerka ma zaśpiewać piosenkę z musicalu Kasi „Nowy Jork. Prohibicja”  po tytułem „Żona Chińczyka” i nagrać z nią teledysk!

Ania jak na prawdziwą fighterkę przystało opowiedziała na swoim Instastories:

„Wiesz co Kasiu, chyba jednak zrobię to. Już jestem na pewnym spektaklu i właśnie będę trenować. Także zaczynam wyzwanie!”  powiedziała.

Zatem za niedługo będzie mogli zobaczyć Anne Lewandowską w nowej roli. My już jesteśmy ciekawi jak wypadnie, a wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz