Połącz się z nami

Anna Lewandowska ZACZYNA KARIERĘ MUZYCZNĄ? Niedługo USŁYSZYMY jak ŚPIEWA!

News

Anna Lewandowska ZACZYNA KARIERĘ MUZYCZNĄ? Niedługo USŁYSZYMY jak ŚPIEWA!

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Robert Lewandowski rozpoczął swoja przygodę ze światem muzycznym jako producent. Czyżby jego żona również ma ochotę zaistnieć muzycznie jako wokalistka? Przekonajcie się!

Robert Lewandowski jakiś czas temu zaczął współpracę z muzykiem i producentem Donatanem, z którym stworzyli wspólny projekt (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Wydali już kilka utworów, które cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci.

Czy to właśnie za sprawa męża Anna postanowiła spróbować śpiewania?

Anna Lewandowska to nie tylko żona znanego piłkarza i mama dwuletniej Klary, ale również sportsmenka która czynnie realizuję swoje ambicje zawodowe. Ania jest trenerką, coachem, a także bizneswoman- prowadzi bloga „Healthy plan by Ann”, ma na swoim koncie publikacje kilku książek, a w 2016 stworzyła markę żywieniową „Foods by Ann”.

View this post on Instagram

Zacznę od tego, że miejsce do którego doszłam zawdzięczam temu, że bez reszty oddałam się SPORTOWI?Czerpię z niego przeogromną siłę do działania. To od niego wszystko się zaczęło?‍♂️ Stworzyłam swoją misję i uparcie ją realizuję, a duch sportowca nie pozwala mi odpuścić. Obozy sportowe #CampbyAnn to jeden z moich ukochanych projektów. DOJO ⛩ to miejsce, do którego każdy kocha wracać❤️ ▫️ Czym dla mnie jest #CampbyAnn? To moja praca przeplatana pasją??❤️ ▫️ Mnóstwo treningów mojego autorstwa z setką podopiecznych oraz pełna odpowiedzialność za nich. Wpólne łzy szczęścia, spełnienia, przenoszenie gór! Razem pokonujemy wszystkie bariery: niepewności, zmęczenia, strachu. Po obozie niemal każdy zmienia swoje spojrzenie na siebie, na świat. A dla mnie to najlepsza nagroda za ogrom pracy, jaką wkładam w jego organizację razem z moim teamem✌️? ▫️ Zawsze odliczam dni do kolejnej edycji, ponieważ uwielbiam spotykać ludzi, którzy chcą zawalczyć o siebie. W trakcie Camp by Ann nawiązują się wieloletnie i wartościowe przyjaźnie. Warto o nich wspomnieć.?? ▫️ A może są tu dziś osoby, które miały okazję uczestniczyć w moim obozie??? Podzielcie się proszę swoimi odczuciami. Niezmiennie jestem ich ciekawa.?Czy jest coś, co zasługuje na szczególne wspomnienie, a może coś, co najbardziej utkwiło w Waszej pamięci. ▫️ Ja mam mnóstwo takich dobrych momentów i chętnie je pomnożę ❤️✌️ _______ #annalewandowska #workandpassion #healthyteam #trainingbyann #motivationbyann #friends #wonderfultime #mytime Foto @adammruk

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

To tylko kilka z wielu rzeczy, w które angażuje się trenerka, a tym razem postanowiła podjąć wyzwanie muzyczne. Dlaczego?

Od kilku dni Anna Lewandowska w mediach społecznościowych zachęca swoich obserwatorów do podjęcia wyzwania „30 dni trenuj z Lewą”, każdego motywując ich do działania prezentując swój trening. Dołączają do niej również ci znani, swój trening pokazała już miedzy innymi Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska czy Zofia Zborowska.

Lewandowska osobiście „rzuciła” również wyzwanie Kasi Zielińskiej. Aktorka zdecydowała się stanąć na wysokości zadania, ale miała do Ani pewien warunek, o którym opowiedziała w nagranym filmiku. Mianowicie trenerka ma zaśpiewać piosenkę z musicalu Kasi „Nowy Jork. Prohibicja”  po tytułem „Żona Chińczyka” i nagrać z nią teledysk!

Ania jak na prawdziwą fighterkę przystało opowiedziała na swoim Instastories:

„Wiesz co Kasiu, chyba jednak zrobię to. Już jestem na pewnym spektaklu i właśnie będę trenować. Także zaczynam wyzwanie!”  powiedziała.

Zatem za niedługo będzie mogli zobaczyć Anne Lewandowską w nowej roli. My już jesteśmy ciekawi jak wypadnie, a wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry