Anna Lewandowska zniknęła z Instagrama. Wiadomo, co się z nią dzieje

Słowa kluczowe:
Anna LewandowskaInstagram
17 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Anna Lewandowska niedawno przestała być aktywna na swoim Instagramie. Jej nagłe zniknięcie z sieci społecznościowej wzbudziło wiele spekulacji i pytań ze strony fanów. Teraz jej management postanowił ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić, dlaczego trenerka fitness zdecydowała się na tę decyzję.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego znana jest przede wszystkim ze swojego zaangażowania w promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej.

Trenerka fitness jest także spełnioną żoną i mamą. Lewa zdobyła serca nie tylko fanów fitnessu, ale również szerokiej publiczności, dzięki swojemu podejściu i motywującemu przesłaniu.

Fani Anny w ostatnich dniach mieli jednak powody do lekkiego niepokoju, gdyż od niemal dwóch tygodni żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, przestała być aktywna w sieci. Fala spekulacji w końcu została rozwiana.

Dlaczego Anna Lewandowska zniknęła z Instagrama? Okazuje się, że powód jest całkiem prosty.

Lewandowska zniknęła z Instagrama

Lewa należy do grona gwiazd, które wyjątkowo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Warto podkreślić, że jej Instagram śledzi już ponad 5.4 mln internautów.

Anna niemal codziennie publikuje coś na profilu, dlatego, gdy jakiś czas temu bez słowa wyjaśnienia zniknęli z Instagrama, jej fani zaczęli zastanawiać się, co dzieje się z trenerką.

Management Anny Lewandowskiej postanowił odpowiedzieć na nurtujące od pewnego czasu internautów pytanie i w rozmowie z Pudelek.pl wyjawiano, że nieobecność żony Lewego najzwyczajniej spowodowana jest urlopem, na którym przebywa.

„Powód nieobecności Anny Lewandowskiej jest bardzo prosty – przebywa na wakacjach. Dobiegają one końca i już wkrótce wróci do swoich codziennych obowiązków” – przekazano

Spodziewaliście się?

Anna Lewandowska, fot. AKPA
Anna Lewandowska, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej