Anna-Maria Sieklucka skomentowała gorący pocałunek z Fabijańskim! Co ich łączy?

28 września 2022
Przez: : M.J

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej i Sebastiana Fabijańskiego, którzy nie szczędzili sobie czułości. Teraz gwiazda filmu 365 dni odniosła się w rozmowie z reporterem jednego z portali do owych fotek. Co łączy aktorów?

Zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej i Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański ma za sobą burzliwy czas i choć wydawało się, że po aferze z byłą partnerką Maffashion i transpłciową celebrytką Rafalalą faktycznie odsunie się w cień, to media nie dają mu spokoju. Po emocjonalnym wywiadzie, którego aktor udzielił dla portalu Pudelek, następnie zaznaczył, że znika z mediów społecznościowych. Jednak niedługo później ponownie zrobiło się głośno na jego temat.

Aktor został przyłapany przez paparazzi w towarzystwie tajemniczej blondynki, jednak to ostatnie zdjęcia Fabijańskiego wywołały burzę w sieci. Paparazzi uwiecznili moment spotkania aktora z Anną-Marią Sieklucką. Na fotkach, które pojawiły się w sieci, można było zobaczyć, że aktorzy mają bardzo zażyłe relacje. Sieklucka i Fabijański wręcz nie mogli się od siebie oderwać, co spowodowało kolejną lawinę plotek na ich temat.

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Fabijański przyłapany z tajemniczą blondynką

Teraz Anna-Maria Sieklucka odniosła się do zdjęć z Sebastianem. Czy to oznacza, że są razem?

View this post on Instagram

A post shared by FAKT24.pl (@fakt24.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Fabijański i Anna Maria Sieklucka są parą? Przyłapano ich na pocałunku!

Co łączy Annę-Marię Sieklucką i Sebastiana Fabijańskiego?

Gwiazda filmów na podstawie książek Blanki Lipińskiej zaszczyciła swoją obecnością podczas imprezy jednej z marek biżuteryjnych. Reporter portalu Pudelek zdecydował się zapytać aktorkę o jej relacje z Sebastianem Fabijańskim. Choć Anna-Maria nie zaprzeczyła, że coś faktycznie ją łączy z aktorem, to nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi.

“Ponad 300 milionów ludzi widziało mój goły biust i pupę, że tak powiem, więc z czego robimy sensację…”

Filmowa Laura zdecydowała się jednak zdradzić, co sprawia, że czuje się obecnie szczęśliwa. Jak zaznaczyła:

“Przede wszystkim to, że cały czas jestem tą samą Anną-Marią, którą byłam. Cały ten świat blasku i fleszy mnie nie zmienił. Wciąż wyznaję te same wartości, które wyznawałam. Cały czas z dala od blasku tych fleszy, mówiąc trochę z przekąsem”

Nie da się ukryć, że relacja Anny-Marii i Sebastiana budzi ogromne emocje. Po ostatnich głośnych wydarzeniach z życia aktora wiele wskazuje na to, że zaczyna układać swoje życie na nowo.

Ładna z nich para?

Źródło: Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej