Połącz się z nami

Anna Mucha bez makijażu! Zachwyca urodą?

Z życia gwiazd

Anna Mucha bez makijażu! Zachwyca urodą?

Anna Mucha podzieliła się ze swoimi fanami bardzo naturalnym zdjęciem. Na swojego Instagrama dodała bowiem zdjęcie, w którym prezentuje się całkowicie bez makijażu. Co na to internauci, czy taka wersja aktorki podoba im się bardziej, czy jednak wolą Anię w pełnym makijażu? Wciąż wygląda seksownie?

Anna Mucha wiek

Do tej pory przywykliśmy do Ani w mocnym makijażu i w sztucznym rzęsach. Aktorka postanowiła się tego pozbyć i pokazała się światu bez makijażu. Czy wygląda na 38 lat? Naturalna wersja Ani Muchy przypadła do gustu internautom. Pod fotografią zaczęły pojawiać się pochlebne komentarze, a ilość polubień wciąż rośnie:

Ślicznie Pani Aniu

Zawsze piękna, pozdrawiam

Super wyglądasz pozdrawiam serdecznie

Jak dla mnie pełna klasy

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha bez makijażu

Aktorka często bierze udział w medialnych imprezach, na których nie pokazuje się bez makijażu. Zawsze jest w pięknej kreacji, lecz również oprócz niej, zakłada sztuczne rzęsy i doczepiane włosy. Całe szczęście, Ania jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i chętnie się dzieli z fanami wydarzeniami ze swojego życia. To nie pierwszy raz, kiedy postanowiła podzielić się swoim zdjęciem w całkowicie naturalnym wydaniu. Już 5 miesięcy temu mogliśmy podziwiać niewątpliwie piękną urodę aktorki.

Anna Mucha saute

Komentarze pod zdjęciem były również przychylne i pełne aprobaty naturalnego wizerunku Ani:

Uwielbiam ten brak sztucznosci.

Fajne prawdziwe zdjęcie

Mucha nie zmieniaj się…wyglądasz bosko

Nic zatem dziwnego, że po tak miłych słowach od internautów, aktorka zdecydowała się dodać kolejne zdjęcie ukazujące jej naturalne piękno!Co sądzicie o naturalnej wersji Anny Muchy? Czy wciąż zachwyca i kusi urodą, czy jednak wolicie ją w pełnym makijażu? Według nas wygląda pięknie i młodo, a na pewno nie na 38 lat. Wiek w jej przypadku to tylko liczba!

Co sądzicie o naturalnej wersji Anny Muchy? Czy wciąż zachwyca i kusi urodą, czy jednak wolicie ją w pełnym makijażu? Według nas wygląda pięknie i młodo, a na pewno nie na 38 lat. Wiek w jej przypadku to tylko liczba! 

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry