Anna Mucha dostała bardzo NIEPRZYZWOITĄ propozycję. Jak zareagowała?

17 czerwca 2019
Przez: : P.Z.

Nie da się ukryć, że Anna Mucha jest piękną kobietą, eksponująca swoje walory na nie jednym publikowanym przez siebie zdjęciu. Nie ma więc co się dziwić, że wielu fanów „szaleje” na jej punkcie. Jeden z wielbicieli seksownej Ani postanowił złożyć jej dość niemoralną propozycję, co na to aktorka? Zobaczcie!

Anna Mucha jest aktorką, która niewątpliwie nie ma problemu z pokazywaniem ciała bardzo często przy różnych okazjach prezentuje się w raczej skąpych kreacjach pokazujących nogi i odsłaniających piękny dekolt. Aktorka doskonale czuje się we własnym ciele świadczą o tym na pewno odważne zdjęcia jakie  możemy odnaleźć na jej Instagramie.

Ania jest piękną i bardzo atrakcyjna kobieta, można się spodziewać że „rozgrzewa” nie jednego pana oglądającego jej zdjęcia. Nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, które w większości przypadków jest raczej platoniczne. Jednak ostatnio przytrafił się aktorce bardzo bezpruderyjny wielbiciel, który ośmielił się napisać do niej wprost-proponując spędzenie nocy ze sobą za pieniądze.

Aktorka  poinformowała o tym na swoim Instastories publikując screen wiadomości, którą otrzymała.

„Apartament w Sky Tower. 3h z tobą i masz 45 000 zł. Połowa przelana będzie przed, na dowód” – tak napisał odważny adorator.

A co na to wszystko Ania?

Aktorka przyzwyczajona jest do setek komentarzy pod swoimi zdjęciami i nigdy nie daję się wyprowadzić z równowagi zachowując ogromny dystans do siebie. Teraz nie kryła zdziwienia, ale Anna Mucha jest przecież dojrzałą, pewną siebie kobietą i zareagowała w bardzo charakterystyczny dla siebie sposób – obracając wszystko w żart.

„Taka propozycja przyszła z rana! No pieniądze leżą na ziemi, a mnie cholera jakoś dziś w krzyżu łupie i nie mogę się schylić” – napisała aktorka.

źródło: screen z https://www.instagram.com/stories

Co sądzicie o zachowaniu Ani? My uważamy, że w bardzo umiejętny sposób wybrnęła z tej sytuacji!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej