Połącz się z nami

Anna Mucha: [wiek, mąż, Dance Dance Dance, Instagram]

Opisy gwiazd

Anna Mucha: [wiek, mąż, Dance Dance Dance, Instagram]

Anna Mucha to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich aktorek. Sympatię telewidzów zyskała rolami w znanym serialach. Teraz sprawdza się również jako jurorka w tanecznym show. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@taannamucha)

Anna Mucha: wiek

Aktorka urodziła się 26 kwietnia 1980 roku, a więc niedługo skończy 40 lat. Pochodzi z Warszawy. Jest absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Mimo, że nie ukończyła szkoły aktorskiej, przez rok przebywała w Nowym Jorku, gdzie kształciła się właśnie pod tym kątem.

Anna Mucha: filmy

Niewątpliwie największą popularność zdobyła dzięki roli Magdaleny Marszałek w serialu M jak miłość. Oprócz tego zagrała również w Prosto w serce, Za marzenia oraz W rytmie serca. Produkcje filmowe, w których można ją zobaczyć to między innymi: Młode wilki 1/2, Och, Karol 2, Wkręceni 2 i Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Ponadto wzięła udział w programach Jak oni śpiewają, a także Taniec z gwiazdami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@taannamucha)

Anna Mucha: Dance Dance Dance

Od 2020 roku aktorka zasiada w jury programu Dance Dance Dance. Oprócz niej w tej roli oglądamy Idę Nowakowską oraz Roberta Kupisza. Pierwsze odcinki z jej udziałem wzbudziły kontrowersje ze względu na wypowiedzi artystki. Co ciekawe, nie jest to jej debiut w jury. Mianowicie, telewidzowie mieli okazję zobaczyć ją również w You Can Dance.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez (@taannamucha)

Anna Mucha: mąż

Mucha przez kilka lat była związana z Kubą Wojewódzkim, co bardzo często komentowano w sieci.  Natomiast podczas nagrań do programu Jak oni śpiewają poznała Marcela Sorę. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Stefanii oraz syna Teodora.

Anna Mucha: Instagram

Mucha swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @taannamucha. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi ponad 773 tysiące użytkowników. Gwiazda zamieszcza tam wiele zdjęć, nierzadko są one odważne, co powoduje wiele komentarzy w sieci.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@taannamucha)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry