Połącz się z nami

Anna Nowak-Ibisz w nietypowej stylizacji. Jak wyglądała na ramówce TVN-u?

Anna Nowak-Ibisz

Z życia gwiazd

Anna Nowak-Ibisz w nietypowej stylizacji. Jak wyglądała na ramówce TVN-u?

Anna Nowak-Ibisz pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN-u. Uwagę przykuła jej nietypowa stylizacja oraz odważne połączenie kolorów. Jak prezentowała się Pani Gadżet?

Anna Nowak-Ibisz urodziła się 10 października 1966 roku w Warszawie. Jest prezenterką oraz aktorką kina polskiego jak i niemieckiego. Swoją karierę rozpoczynała w warszawskim Teatrze Studio. Grała również rolę polskiej imigrantki w niemieckiej operze mydlanej. Brała udział w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”. Prezenterka zdobyła dodatkową sławę dzięki programowi „Pani gadżet” emitowanym na kanale TVN Style. Jest byłą żoną Krzysztofa Ibisza, z którym ma syna Vincenta.

Anna Nowak- Ibisz w odważnej stylizacji

We wtorek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN. Zjawiły się tam największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Przekrój stylizacji był naprawdę zróżnicowany, jednak strój Anny Nowak-Ibisz pozostawił trochę do życzenia.

Pani gadżet lubuje się raczej w naturalnych stylizacjach. Ponadto, na swoim Instagramie wielokrotnie pokazuje się bez makijażu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Prezenterka postawiła na czerwone, luźne spodnie połączone z fioletowym golfem i różową marynarką. Jak wiadomo, to połączenie kolorów rzadko kiedy wygląda dobrze. Żeby tego było mało, zwieńczeniem stylizacji okazał się ogromny, czerwony, sztuczny kwiat przypięty do szyi. Dodatkowo założyła jeszcze srebrne szpilki. Trzeba przyznać, że ten ubiór był jednym z bardziej nietypowych na całej gali.

Ponadto prezenterka dodała na Instagrama zdjęcie z ramówki i napisała:

„Konferencja TVN i wszystkich kanałów lifestylowych 💖 (…)
Serdecznie zapraszam przed 📺💖 Jak zawsze mój wygląd to praca zespołowa ! Dziękuję”

Co sądzicie o stylizacji Anny Nowak-Ibisz?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry