Połącz się z nami

Anna Ryśnik: [wiek, Warsaw Shore, partner, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Anna Ryśnik: [wiek, Warsaw Shore, partner, dziecko, Instagram]

Anna Ryśnik popularność zyskała, kiedy zdecydowała się na udział w programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Jednakże, po odejściu z show przeszła znaczną metamorfozę. Zmieniło się jej podejście do życia codziennego, czym przekonała do siebie liczne grono internautów. Zobaczmy, co wiadomo na jej temat!

Anna Ryśnik: wiek

Popularna Duża Ania obchodzi swoje urodziny 13 grudnia. Ma 29 lat i pochodzi ze Żmigrodu. Aktualnie mieszka w Łodzi. Jest zwolenniczką zwierząt, sama ma pieska, który towarzyszy jej od wielu lat. Uwielbia dbać o swoją urodę i ćwiczyć na siłowni. Od wielu lat jeździ konno. Promuje także wiele akcji charytatywnych.

Anna Ryśnik: Warsaw Shore

Swoją przygodę z Warsaw Shore zaczęła od pierwszego sezonu programu. Jednakże, na przestrzeni pięciu edycji, jej relacje z innymi uczestnikami znacznie się psuły. Wtedy też zdecydowała, że należy pożegnać się z jednym z najbardziej kontrowersyjnych projektów w polskiej telewizji. Poza tym skończyła z tak imprezowym trybem życia i skupiła się na bardziej wartościowych rzeczach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@annarysnik)

Anna Ryśnik: partner

Ania była dotychczas w kilku związkach, o czym zazwyczaj informowała swoich fanów. Ponadto, dzieliła się z nimi także emocjami po rozstaniach. Na chwilę obecną mieszka w Łodzi ze swoim partnerem Damianem. Wszystko wskazuje na to, że po przerwie wrócili do siebie i są bardzo szczęśliwi, o czym kobieta często pisze na swoich profilach w serwisach społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@annarysnik)

Anna Ryśnik: dziecko

Ryśnik zdradziła również w sieci, że została mamą. Mianowicie, zdecydowała się na adopcję dziecka z Afryki. Dziewczynka ma na imię Ester i pochodzi z sierocińca. Jej historia bardzo poruszyła Anię i nie zwlekała długo z decyzją, aby jej pomóc.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez  (@annarysnik)

Anna Ryśnik: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @annarysnik. Jej aktywność śledzi już ponad 290 tysięcy użytkowników. Ania dodaje tam wiele zdjęć i relacji, gdzie nie brakuje pozytywnej energii i motywacji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez  (@annarysnik)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry