Anna Wendzikowska pokazała w końcu zdjęcie z ukochanym! Sceneria robi wrażenie!

16 lipca 2019
Przez: : M.J

Od stycznia chodziły pogłoski na temat tego, z kim spotyka się Anna Wendzikowska. O jej związku i perypetiach życiowych media rozpisywały się już od jakiegoś czasu i prezenterka nie raz stała się obiektem krzywdzących opinii na swój temat! Teraz postanowiła w końcu skończyć z plotkami i opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym! Jednak to, gdzie pozują do zdjęcia, robi ogromne wrażenie! Zobaczcie!

Ania Wendzikowska jest jedną z popularnych osób, które bardzo dużo zdjęć publikują w swoich mediach społecznościowych. Stała się ona nie raz ofiarą hejterów, którzy nie pozostawili na dziennikarce suchej nitki, a ona musiała czytać przykre wpisy nie tylko na swój temat, ale również na temat swoich dwóch słodkich córeczek! Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ!

Fani gwiazdy zastanawiają się, jak ona to robi, że prawie cały czas widzimy ją na wakacjach. Nie raz internauci snuli domysły, jak radzi sobie Wendzikowska na samotnych wyjazdach i to z dwójka małych dzieci!

Najwyraźniej Ania postanowiła zamknąć wszystkim ciekawskim internautom usta i w końcu pokazała zdjęcie ze swoim partnerem Janem Bazylem, a pod fotografią umieściła wymowy komentarz, który naprawdę wiele wyjaśnia! Zobaczcie!

Fotografia wywołała niemałe poruszenie wśród internautów, ponieważ większość z nich sądziła, że związek Ani i Jana to już przeszłość. Jednak jak się okazuje nic bardziej mylnego i wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie, a tym razem zakochani odpoczywają razem na Bahamach.

Jan Bazyl jest ojcem drugiej córeczki Ani. Prezenterka potwierdziła tym samym, że wciąż są razem. Jednak nie brakuje głosów, że para wróciła do siebie po rozstaniu. Na zdjęciu widzimy Wendzikowską w objęciach ukochanego, którzy kąpią się razem z REKINAMI!

“[…] PS. Dla wszystkich zatroskanych o mnie ? nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok ? jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma ?”– cały opis możecie zobaczyć pod zdjęciem!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/Bz8rG-pIN7R/

Jak widzimy Ania i Jan na zdjęciu wydają się naprawdę szczęśliwi. Wielu internautów porównało natomiast partnera Ani do Bradleya Coopera.

“Podróżujesz z Bradleyem Cooperem?? ????”,

“Omg ? plotki głoszą, że to dla Lady Gagi Bradley Cooper stracił głowę, a tu proszę… to Ciebie nosi na rękach ? ? ? zazdroszczę i życzę wieeelu wrażeń i duuużo szczęścia ?”– czytamy w komentarzach.

Jak widzimy Ania utarła nosa wszystkim i pokazując zdjęcie z partnerem ucięła wszelkie spekulacje na temat rozpadu jej związku! 

My trzymamy za nich kciuki i życzymy parze wszystkiego dobrego!

Wam też partner Ani przypomina Bradleya Coopera?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz