Anna z “Rolnik szuka żony 10”: [wiek, kariera, Instagram]

15 września 2023
Przez: : K.M.

W jubileuszowej 10. edycji programu Rolnik szuka żony zobaczymy niezwykłą rolniczkę Annę, która pochodzi z Wielkopolski. Poznajcie szczegółowe informacje na jej temat.

Anna z Rolnik szuka żony 10: wiek

Rolniczka ma 35 lat i pochodzi z Wielkopolski, a dokładnie z powiatu kaliskiego.

Anna z Rolnik szuka żony 10: kariera

Z wykształcenia jest dziennikarką, lecz niestety nie pracuje w tym zawodzie i na co dzień prowadzi gospodarstwo rolno-ogrodnicze, gdzie zajmuje się uprawą ogórków szklarniowych i pomidorów malinowych. Ponadto, Anna posiada salon kosmetyczny. Rolniczka w wolnych chwilach uwielbia rysować, podróżować i zajmować się swoimi psami.

Anna: Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony to zdecydowanie najchętniej oglądany program na stacji TVP1. Każdy z sezonów od lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Do show zgłaszają się rolnicy i rolniczki single, którzy pragną znaleźć swoją drugą połówkę. Początkowo przedstawione są sylwetki bohaterów, a następnie zainteresowani wysyłają do nich listy. Kolejne odcinki to analiza listów od wybranków i zaproszenie ich na randki. Po takich spotkaniach dokonywany jest przez singli selekcja, a wybrani przyjeżdżają do ich domów, aby się lepiej poznać. Tam właśnie dokonywany jest ostateczny wybór. Rolnicy i rolniczki wraz ze swoimi wybrankami poznają swoje rodziny i wybierają się w romantyczną podróż. Marta Manowska jest oczywiście gospodynią programu, a premiera pierwszego odcinka przewidziana jest na 17 września o godzinie 21:20 na antenie TVP1.

Anna w programie poszukuje spokojnego i dobrego mężczyzny, na którym zawsze będzie mogła polegać i da jej ogromne poczucie bezpieczeństwa. Chciałaby założyć rodzinę i mieć dzieci.

Zobacz także: Poznaj wszystkich uczestników 10. edycji programu Rolnik szuka żony 10

Anna z RszZ 10: Instagram

Nie wiadomo, czy na tę chwilę Anna prowadzi profil na portalu Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej