Antek Królikowski będzie walczył o syna w sądzie! Zapowiedział ostrą batalię!

22 lipca 2022
Przez: : M.S.

Medialna batalia pomiędzy Joanną Opozdą, a jeszcze jej mężem trwa z najlepsze. Byli partnerzy toczą wojnę na Instagramie, jednak aktor zapowiedział właśnie, że nie zamierza odpuścić walki o syna! W rozmowie z tabloidem wyznał, że ma zamiar stoczyć bitwę o Vincenta!

Medialna walka Opozdy i Królikowskiego

Aktualnie trwa wojna pomiędzy rodzicami małego Vincenta. Chociaż pogłoski o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego w mediach pojawiły się zaraz po narodzinach ich synka. Para tak naprawdę dopiero w ostatnim czasie oficjalnie przyznała, że toczy się między nimi walka.

Joanna Opozda z uwagi na dobro synka przez długi czas milczała i nie zdradzała szczegółów rozstania z Królikowskim, Chociaż media dotarły do informacji o zdradzie Antka, ani aktor, ani jego była partnerka nie odnieśli się do tych spekulacji. Wiadomym jednak było, że małżonkowie nie są już razem, a Królikowski układa sobie życie w u boku niejakiej Izabeli.

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski stracił pracę przez Opozdę?

W ostatnich dniach w social mediach obu rodziców Vincenta pojawiło się wiele screenów z prywatnych wiadomości oraz kont bankowych. Opozda wyznała, że była zastraszana przez kochankę swojego męża i zarzuciła Antkowi, że nie płaci alimentów na syna. Aktor natomiast tłumaczył, że jest to jedynie manipulacja jego byłej partnerki i udowodnił, że co miesiąc przelewa chociaż drobną kwotę na syna.

Królikowski zapowiedział walkę o syna!

Aktualnie, Opozda i Królikowski czekają na rozwód. Aktor zdecydował się w końcu przerwać milczenie i udzielił wypowiedzi dla Super Expressa, w którym zarzucił Joannie manipulację oraz wyznał, że zamierza walczyć o kontakty z synem.

“Joanna dopuszcza się kłamstw i manipulacji. Nie zamierzam grać w jej grę. Dlatego zamiast pomówień i oszczerstw pokazałem jednoznaczne dowody na jej manipulacje. Wierzę, że moi odbiorcy sami wyciągną z tego wnioski. Wiem, że moje milczenie, które było mi po prostu potrzebne, trwało za długo. Ale wiem też, że prawda obroni się sama. Ja chcę się teraz skupić na walce o Viniego”– wyznał Królikowski.

Jak dalej podaje tabloid, Królikowski zamierza walczyć o syna w sądzie.

Nie da się ukryć, że informacje podawane przez obu małżonków są sprzeczne, gdyż Królikowski twierdzi, że Opozda utrudnia mu kontakty w synem, natomiast aktorka zapewnia, że ojciec Viniego nie pojawia się na umówionych spotkaniach.

Miejmy nadzieję, że niebawem rodzicom Vincenta uda się w końcu dogadać.

Źródło: Super Express, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej