Antek Królikowski bezlitośnie podsumował związek z Joanną Opozdą! Naprawi zszarganą reputację?

6 września 2022
Przez: : M.J

We wtorek Antek Królikowski był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor, którego życie prywatne od pewnego czasu jest na świeczniku mediów, po raz kolejny nie zamierzał milczeć i tym razem nieco bardziej otworzył się na temat małżeństwa z Joanna Opozdą. Nie zabrakło również wyznań na temat nowej partnerki. To pomoże mu naprawić wizerunek?

Królikowski szczerze o małżeństwie z Opozdą

Nie da się ukryć, że rozmowa Wojewódzkiego i Kędzierskiego z Królikowskim była wyczekiwana przez media, a wszystko za sprawą skandali, których w ostatnim czasie bohaterem jest właśnie Antoni. Już we wczesnej fazie wywiadu aktor wyznał, iż oprócz aktorstwa, to kobiety są jego motorem napędowym, a kolejno odniósł się do nieudanego małżeństwa z Joanną Opozdą, którego owocem jest ich syn Vincent.

“To, co mnie motywowało, to były kobiety, filmy. Wiele jestem w stanie zrobić dla swoich marzeń. Kieruję się kobietami. Kobiety uwielbiam. Świat byłby bez nich gorszym miejscem”- usłyszeliśmy z ust Królikowskiego.

Jak można było się spodziewać, Wojewódzki na tapetę wziął nieudane małżeństwo aktorów. Gdy rozmowa zeszła na prywatne tory, Antek bez ogródek przyznał, że nie mieszkał z matką swojego syna i już od początku wszystko szło nie po jego myśli:

“Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko. W tej chwili jestem w trakcie sprawy rozwodowej, nie róbmy większej komedii z mojego życia. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w takich okolicznościach, że ludzie zaglądają nam przez balkon i musimy się tłumaczyć ze wszystkiego. Niszczeni są nasi bliscy. To nie jest śmieszne. Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak być powinno”.

Następnie podkreślił, iż nie chciał, aby jego prywatne sprawy były tak skrupulatnie maglowane przez media, jednak “mleko się wylało”. Nadal jednak ma nadzieję, iż dojdzie do porozumienia z mamą Vincenta.

“Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło na światło dzienne i zostało poddane publicznej debacie, bo cierpi rodzina moich bliskich i po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to uspokajać, bo Vincent to super mały, kochany człowiek i zasługuje, żeby wychowywać się w fajnym świecie”.

W mediach głośno było również na temat alimentów na syna, których rzekomo Królikowski miał nie płacić. Aktor również nie zamierzał przemilczeć tego tematu i jak podkreślił:

“Rzeczy dużo nieprawdziwych się wylało, takich, że nie płacę. Jest stabilnie zabezpieczony mój syn przez komornika, który zajął oba me konta. Teraz może być z mamą i wierzę, że wszystko się ułoży, żebyśmy razem mogli wychowywać Vincenta”.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski nie wytrzymał! Wydał mocne oświadczenie i pokazał wyciągi z konta! Opozda odpowiedziała

Wyznał również, iż dla niego sakrament małżeństwa nigdy nie był najważniejszą rzeczą. Podkreślił, że żałuje, iż tak wszystko się potoczyło, bo teraz to właśnie on jest na “straconej pozycji”. Jednak to nie koniec szczerych wyznań aktora.

Antoni szczerze o obecnej partnerce Izabeli

Antek Królikowski zdecydował się również poruszyć temat obecnej partnerki. Jak podkreślił, jak kocha to na zabój i zawsze daje z siebie 100%.

“Zawsze staram się być na 100 procent dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś. Zawsze tak miałem i mam tak teraz”.

Dziennikarze poruszyli również temat kontrowersyjnego pomysłu z sobowtórami Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Antek już na wstępie podkreślił, że jest to rzecz, której bardzo żałuje i nie chciałby już do tego wracać.

“To był zły pomysł, zły moment. Jeśli mogę powiedzieć o czymkolwiek, czego żałuję w życiu (do niedawna zawsze powtarzałem ten slogan, że niczego), to tego żałuję, bo to się wszystko zbiegło bardzo niefortunnie w czasie i to też zostało źle przedstawione. Naprawdę tego żałuję. […] Ten pomysł okazał się nietrafiony. W złym momencie. Wiem, że nikt mi nie uwierzy, ale chciałem dobrze. Wyszło jak zwykle”.

Dodatkowo oficjalnie przeprosił po raz kolejny wszystkich, którzy poczuli się urażeni.

ZOBACZ TAKŻE: Ukraińska influencerka nie kryje zażenowania prowokacją “Zełenski vs. Putin”! “Paskudny pomysł”

Słuchaliście podcastu z Antkiem Królikowskim w roli głównej?

Źródło: onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej