Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub! Znamy datę!

4 lipca 2021
Przez: : J.J

Historia związku Joasi Opozdy oraz Antka Królikowskiego jest nieco burzliwa. Choć początkowo ich związek uznawany był za jeden z najbardziej gorących w polskim show-biznesie, nieco później ich drogi niespodziewanie się rozeszły, a następnie na nowo złączyły. Jak się okazuje, już niebawem zakochani staną przed ołtarzem. Poznajcie szczegóły.

https://www.instagram.com/p/CQeGWlzhXcP/

Związek Królikowskiego i Opozdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda związali się ze sobą w 2020 roku, kiedy Antek rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką – Kasią Dąbrowską. Początkowo Antek i Asia uchodzili za bardzo zgranych. Internauci byli świadkami ich licznych zdjęć, które zamieszczali w mediach społecznościowych, na których nie szczędzili sobie czułości.

Niespodziewanie, nad związkiem ich zaczęły zbierać się czarne chmury, które doprowadziły do ich rozstania. Niemniej jednak uczucie wzięło górę, a Joasia i Antek wrócili do siebie po krótkiej przerwie. Wraz z początkiem tego roku paparazzi przyłapało ich na wspólnym wyjeździe w góry, gdzie udali się na narty. Następnie w sieci oglądaliśmy ich wspólne fotki, które potwierdziły, że Joanna i Antek wrócili do siebie na dobre.

Antek i Joasia biorą ślub

Jak się okazuje, związek Joasi i Antka rozwija się w szybkim tempie i już niedługo wejdzie na kolejny etap, a dokładnie zakochani wezmą ślub. Jak podaje Pudelek, w ubiegłą sobotę – 3 lipca w jednym z warszawskich klubów zostały zorganizowane urodziny Joanny połączone z jej wieczorem panieńskim:

„Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni” – podaje informator Pudelka

Informatorzy portalu zdradzili, że ślub pary odbędzie się już na początku sierpnia tego roku.

Oglądając Instagram Joasi faktycznie traficie tam na zdjęcia w białej kreacji, imprezy w damskim gronie i tortu, który wyjątkowo przypomina te, z wieczorów panieńskich. Sami zobaczcie!

Joanna Opozda w białej stylizacji
Wieczór panieński Joasi
Tort z wieczoru panieńskiego

Czekamy z niecierpliwością, aż Asia i Antek sami potwierdzą tę zaskakującą informację! Zaskoczeni?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej