Antek Królikowski o ślubie z ukochaną Kasią! Jego słowa wbijają w fotel!

22 lipca 2019
Przez: : M.S.


Czy Antek Królikowski, dotychczasowy amant i wielbiciel sporo młodszych kobiet, tym razem ma szansę na ustatkowanie się? Co myśli o ślubie ze swoją ówczesną partnerką Kasią? Jego słowa mocno nas zaskoczyły!

https://www.instagram.com/p/BzL2RFeC4I6/

Królikowski do tej pory spotykał się ze sporo młodszymi kobietami. Jego partnerką była Kasia Sawczuk, ale to związek z Julią Wieniawą był tym najbardziej medialnym. Po dwóch latach, para rozstała się, a teraz każde z nich na nowo układa sobie życie. Julia poznała o 15 lat starszego Barona, muzyka zespołu „Afromental”, a Antek stworzył szczęśliwy związek z prawniczką Katarzyną Dąbrowską.

Aktor wcześniej spotykał się również z ówczesną partnerką swojego brata, Joanną Jarmołowicz. Mimo, że ich związek nie został nigdy oficjalnie potwierdzony, to młodzi aktorzy widywani byli razem. Aktualnie Joanna i brat Antka, Jan, oczekują swojego pierwszego potomka, a starszy z braci mocno kibicuje parze i nie może doczekać się momentu, aż zostanie wujkiem.

Jak widać młodszy z Królikowskich szybciej się ustatkował niż Antoni, któremu, ku niezadowoleniu jego matki Małgorzaty Ostrowskiej- Królikowskiej, nie spieszy się do zakładania rodziny. Aktorka do tej pory nie pochwalała miłosnych wyborów syna. Mimo, że z każdą z jego partnerek żyła w zgodzie, jednak jak donosi jeden z tabloidów, nie do końca była zadowolona, że aktor wybiera na partnerki sporo młodsze dziewczyny.

Teraz Królikowski spotyka się z prawniczką Kasią Dąbrowską i wydawać, by się mogło, że przy niej aktor w końcu ma szansę na stabilizację. Jednak, czy rzeczywiście tak jest? Jakie zdanie na ten temat ma Antek? W rozmowie z „Fleszem” aktor zdradził co myśli w kwestii ślubu z ukochaną Kasią:

Litości, mam dopiero trzydzieści lat!”– odpowiedział krótko.

https://www.instagram.com/p/BzyWdVrinb7/

Wszystko wskazuje na to, że „trzydziestka” dla Antka to jeszcze nie czas na zakładanie rodziny. Ciekawe tylko jak na te słowa zareagowała Kasia?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej