Antek Królikowski po raz kolejny apeluje do Joanny Opozdy! Aktor zdradził, że nagrywa materiały dowodowe dla syna…

26 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Medialny konflikt Królikowskiego i Opozdy trwa w najlepsze. Tym razem Antek po raz kolejny postanowił zwrócić się na łamach prasy do matki swojego syna. Jak się okazuje, aktor dokładnie dba o to, by jego syn przekonał się, jak wyglądało życie Królikowskich, kiedy Vincent według Antka miał utrudniony kontakt z jego rodziną.

Rozstanie Opozdy i Królikowskiego

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy bez wątpienia zasługuje na miano największego skandalu tego roku. Konflikt zwaśnionych małżonków odbił się szerokim echem w mediach i do tej pory jest na ten temat głośno. Wszystko to za sprawą medialnego rozstania, które odbyło się na oczach całej Polski.

Jeszcze w sierpniu tamtego roku Antek i Asia ślubowali sobie miłość przed Bogiem, natomiast w lutym na świat przyszedł ich syn Vincent.

Pomimo tego do ich rozstania doszło jeszcze przed pojawieniem się na świecie chłopca. Joanna Opozda konsekwentnie milczała na ten temat, jednak z czasem doszło między nią, a jej mężem do publicznej kłótni, w której Królikowski i Opozda nie szczędzili sobie przykrych słów.

Małżonkowie wylewali brudy w mediach, zarzucając sobie brak opieki nad synem, niepłacenie alimentów oraz wykorzystywanie wizerunku pociechy w celach zarobkowych.

Małżeństwo Antek Królikowski i Joanna Opozda
Antek Królikowski i Joanna Opozda

ZOBACZ TAKŻE: Minge dosadnie skomentowała romans Królikowskiego! „(…) nie wolno było mu zrobić tego w taki sposób” – grzmi

Królikowski apeluje do Opozdy

Królikowski i Opozda nie mogą się dojść do zgody i ciężko uwierzyć w to, że w końcu dojdą do jakiegokolwiek porozumienia. Antek po raz kolejny postanowił zaapelować do swojej obecnej jeszcze małżonki, prosząc, by ta zgodziła się na wizyty ich syna z dziadkami Antka.

“Oni bardzo przeżywają to, że mają prawnuka, którego może nie będzie im dane poznać” – przyznał.

Co ciekawsze, Antek zdradził, że od kiedy ich syn jest na świecie, dokładnie dokumentuje wszystkie wydarzenia z życia Królikowskich, chcąc udowodnić synowi, jak bardzo starał się by ten uczestniczył w życiu jego rodziny:

“Gromadzę nagrania z uroczystości, jak otwarcie skweru mojego taty czy takich urodzin dziadka. Mówię na nich do syna i wierzę, że jak będzie starszy i je zobaczy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł i zawsze chciał go w swoim życiu.”

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski będzie walczył o opiekę nad synem: „w takich okolicznościach jest to nierealne

Myślicie, że Opozda i Królikowski dojdą do porozumienia?

Źródło: Twoje Imperium, Akpa, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej