Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał ukochaną Izabelę. Pod zdjęciem burza komentarzy!

29 marca 2023
Przez: : M.S.

Aktor w końcu pokazał pierwsze zdjęcie z ukochana Izabelą, z którą tworzy związek od ponad roku. Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy internautów. Rozpętała się prawdziwa dyskusja.

Związek Królikowskiego i Opozdy

Wielu nie wierzyło w trwałość związku Opozdy i Królikowskiego i jak się okazało, niestety, słusznie. Pod koniec lutego na świat przyszedł synek pary, a niedługo po jego narodzinach w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu aktorskiej pary. Co więcej sugerowano, że Anek zdradził swoją ciężarną żonę z sąsiadką swojej żony, tajemniczą Izabelą.

Para przez długi czas milczała na ten temat, jednak po kilku miesiącach, byli partnerzy zaczęli wylewać na siebie wiadro pomyj. Na jaw wyszło wiele faktów związanych z rozstaniem, płaceniem alimentów i opieką nad synem. Joanna zarzuciła Królikowskiemu, że miga się od płacenia i opieki nad synem oraz pokazała wiadomości z pogróżkami od obecnej partnerki Antka. Aktor natomiast zapewnił, że wywiązuje się z obowiązku płacenia na syna, a także podkreślił, że to Opozda ogranicza mu kontakty z dzieckiem.

Chociaż od rozstania pary minęło już sporo czasu, Opozda i Królikowski nadal oficjalnie są małżeństwem. Warto wspomnieć, że aktor nadal jest w związku z Izabelą, dla której to zostawił swoją rodzinę. Ze względu na krytyczne komentarze i nieprzychylność wobec nowej dziewczyny aktora, Królikowski nie pokazywał twarzy swojej ukochanej.

Aktor wielokrotnie podkreślał w wywiadach oraz na swoim Instagramie, jak ważna jest dla niego obecna partnerka. Mimo to rzadko pokazywał ją w swoich social mediach prawdopodobnie dlatego, aby uniknąć krzywdzących komentarzy.

Gdy sprawa nieco przycichła, ostatnio Antek zabrał ukochaną na jeden z eventów. Teraz natomiast Królikowski zamieścił na swoim profilu zdjęcie z Izabelą, jednak pod opublikowanym postem zaroiło się od negatywnych komentarz.

Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie“- napisał Królikowski.

Pod zdjęciem internauci nie kryli swojego oburzenia. Niektórzy subtelnie przypomnieli, że Antek nadal ma żonę. Inni natomiast sugerowali, że aktor poznał swoją obecną partnerką w windzie, gdy przyjeżdżał do swojej ciężarnej żony.

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej