Antek Królikowski pokazał swoją ukochaną! Co za piękność!

Słowa kluczowe:
Antek Królikowskizwiązek
23 kwietnia 2019
Przez: : M.S.

Antek Królikowski w końcu zdecydował pochwalić się swoją ukochaną i wrzucił na instagrama wspólne zdjęcie! Zobaczcie jak wygląda nowa miłość aktora!

https://www.instagram.com/p/BvzNgDDnrWu/

W listopadzie ubiegłego roku, po dwóch latach związku, Antek rozstał się z Julią Wieniawą. Od momentu zerwania najsłynniejszej młodej pary w polskim show- biznesie, media interesowały się ich kolejnymi potencjalnymi związkami. Zarówno Julka, jak i Antek już nie rozpaczają po sobie. Wieniawa od kilu tygodni spotyka się z o 15 lat starszym Baronem z „Afromental”, a Antek poznał młodą tajemniczą dziewczynę.

O tym, że Antek spotyka się z Kasią, wiadomo już od jakiegoś czasu. Mężczyzna w tajemniczy sposób, za pomocą social- mediów, już niejednokrotnie sugerował, że miejsce po Julii Wieniawie jest już zajęte. Do tej pory nie zdecydował się jednak na oficjalne wyjście z ukochaną oraz zdjęcie zamieszczane w sieci nigdy nie pokazywały twarzy dziewczyny.  Teraz Królikowski postanowił już dłużej nie ukrywać swojej nowej miłości. Być może wiosna i urok świąt wielkanocnych tak na niego wpłynął. Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Kasia.  

Trzeba przyznać, że dziewczyna Antka to bardzo atrakcyjna dziewczyna i całkowite przeciwieństwo Julii. Kasia jest dość wysoką blondynką o bardzo łagodnych rysach twarzy. Zobaczcie sami z kim spotyka się przystojny aktor.

https://www.instagram.com/p/BwmuzzLH2Cy/

Pod zamieszczonym wpisem nie zabrakło komplementujących komentarzy fanek aktora:

„Śliczna ma buźke taką naturalną. ? I niech tak trzyma i tego nie zmienia. Niech się nie zmienia na sztuczną lale. ?”

„Piękne dziewczę ?”

„Gratulacje!! ?❤️Z całego serca życzę wam wszystkiego dobrego ?? bardzo się ciesze że zapomniałeś o pannie Wieniawie ?”

„Piękna ❤️ wymarzona ❤️ idealna ❤️ cudowni Wy ❤️”

Miejmy nadzieję, że tym razem Antkowi na dłużej uda się zatrzymać ukochaną przy sobie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej