Antek Królikowski pokazał urocze zdjęcie Joasi i synka i podziękował żonie! Jak słodko!

24 lutego 2022
Przez: : M.S.

Dwa dni temu na świat przyszedł synek Antka Królikowskiego i Asi Opozdy. Aktor zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie żony i maleństwa i zamieścił opis, w którym podziękował Joasi. To najsłodsze co dziś ujrzycie!

Joanna Opozda urodziła!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub w sierpniu ubiegłego roku. Niedługo po tym para potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Niestety czas ciąży nie był dla Asi spokojnym okresem. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że cały ten czas musiała leżeć, gdyż ciąża była zagrożona, a dodatkowego stresu dostarczała sytuacja związana z jej ojcem.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyła i 22 lutego na świat przyszedł synek Asi i Antka. Media poinformowały, że aktorka urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Niedługo potem aktorka potwierdziła narodziny Vincenta zamieszczając na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, w którym tuli maleństwo na szpitalnym łóżku.

Królikowski pokazał zdjęcie żony i syna

Dzień po narodzinach pierworodnego aktor zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie śpiącej ukochanej żony, u której boku leży synek Vincent. Królikowski podziękował Joasi, a także zwrócił uwagę na wyjątkowość daty narodzin maleństwa. Podkreślił, że 22.02.2022 miało wydarzyć się coś ważnego i rzeczywiście się tak stało.

“Dziękuje Asia @asiaopozda 🐰❤️ Wczoraj 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent. Wczorajsza data to jednocześnie palindrom i ambigram. Można ją przeczytać w każdą stronę (od lewej do prawej i od prawej do lewej) i brzmi tak samo. W wersji graficznej, jeżeli odwrócisz ją do góry nogami, to również możesz przeczytać tę samą datę. Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie. Przewidujemy, że akurat wtedy wydarzy się coś bez wątpienia ważnego. Przypadek?”

https://www.instagram.com/p/CaVbGGLLZO8/

Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców:

“Gratulacje dla Was Kochani! Jaka radość! Witaj Vincencie na świecie ❤️” – napisała Magda Lamparska

“Gratulacje ❤️ sił i zdrowia 😘 tyle pięknych chwil przed Wami ❤️” – pogratulowała Małgosia Rozenek- Majdan.

“Ogromne gratulacje dla Was ❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – dodała Olga Frycz

Zobacz także: Małgorzata Królikowska pogratulowała synowej

My także serdecznie gratulujemy, a mamusi i synkowi życzymy zdrówka!

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej