Antek Królikowski potwierdza zaręczyny z Joanną Opozdą ze sceny! To już oficjalne!

26 lipca 2021
Przez: : M.J

Choć w mediach od jakiegoś już czasu krążą plotki o zbliżającym się ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, to jak do tej pory para nie potwierdziła tych rewelacji. Niemniej jednak informacja na temat zaręczyn została potwierdzona przez samego aktora, który ze sceny zwrócił się do swojej narzeczonej!

Historia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

W lipcu 2020 roku w mediach po raz pierwszy zaczęły pojawiać się informacje o związku Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim. Para coraz chętniej pokazywała wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych i wówczas nikt nie spodziewał się, że ich związek tak szybko odbiegnie końca.

Pod koniec zeszłego roku Joanna Opozda za pomocą Instagrama poinformowała, że jej związek z aktorem to już przeszłość. W oświadczeniu podkreśliła, że Antek ma teraz czas aby poukładać swoje sprawy i życzyła swojemu byłemu już wtedy partnerowi wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz także: Joanna Opozda ogłosiła rozstanie z Antkiem Królikowskim.

Po chwilowej przerwie Antek i Asia ponownie byli widywani w swoim towarzystwie. Choć początek ich związku był bardzo burzliwy, to wszystko wskazuje na to, że złe chwile poszły w niepamięć. Media od jakiegoś czasu donoszą o ślubie aktorów. Zarówno Antek, jak i Asia jak do tej pory nie potwierdzili, że są narzeczeństwem. Niemniej jednak po ostatnich słowach Królikowskiego nie ma już żadnych wątpliwości.

Opozda i Królikowski są zaręczeni

Antek, który wziął udział w Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego na scenie pozwolił sobie na chwilę prywaty. Przed wykonaniem utworu “Ach te baby” mogliśmy usłyszeć:

“Bardzo się cieszę, że tu jesteśmy. Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał” – powiedział ze sceny aktor.

Transmisja z koncertu pojawiła się na Insta Stories Joanny Opozdy, która nie kryła, że wzruszyły ją słowa Antka. Musicie przyznać, że tworzą oni piękną parę.

Królikowski i Opozda.
Asia i Antek tworzą parę, jak z obrazka.

Myślicie, że podzielą się ślubnymi fotkami z internautami?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej