Antek Królikowski źle znosi związek Wieniawy i Barona! Jest załamany?

23 marca 2019
Przez: : M.S.

O romansie Julii Wieniawy i Barona mówi się już od kilku tygodni. Coraz więcej wskazuje na to, że romans muzyka i aktorki kwitnie w najlepsze. W końcu do całej sytuacji odniósł się były chłopak Wieniawy, Antek Królikowski. Na to wygląda, że mężczyzna nie pogodził się ze stratą ukochanej. Królikowski przeżywa nowy związek Julii Wieniawy!

https://www.instagram.com/p/Bu8TqL9HyAp/

Królikowski przeżywa nowy związek Julii Wieniawy!

Od rozstania aktora z Julią minęły już trzy miesiące. Do tej pory żadne z nich nie odniosło się do sytuacji, więc przyczyny rozstania pary nie znamy.

Zobacz także: Wieniawa zraniła Królikowskiego

Po tym jak Julia została singielką, zapowiedziała, że zamierza skupić się wyłącznie na pracy. Jak widać całkiem nieźle zniosła rozłąkę z ukochanym. Niestety, Antek wręcz przeciwnie. Ponoć do tej pory łudził się, że była dziewczyna do niego wróci. Jego nadzieja została pogrzebana w momencie, gdy dowiedział się, że jego ukochana ma już nową sympatię.

“Znajomi martwią się o Antka, bo wiedzą, że on nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie” – podaje Fakt.

Królikowski nie przepada za Baronem?

Cała sytuacja dla aktora jest tym trudniejsza do zniesienia, gdyż Antek nie darzy sympatią Barona i nie ma o nim najlepszego zdania

“Gdy Antek dowiedział się, że Julka spotyka się z Baronem całkowicie się załamał. Antek uważa Barona za niegodnego jej uwagi bawidamka.”

Czy obawy Antka są słuszne?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego, Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej