Antek Królikowski zmienił fryzurę – odważny krok! [zdjęcia]

9 września 2019
Przez: : mt

Antek Królikowski zmienił fryzurę! Aktor opublikował na swoim koncie na Instagramie nowe zdjęcie, na którym widać sporą odmianę. Mianowicie, chodzi o zmianę fryzury. Jednak patrząc na zdjęcia, jest ona dość zaskakująca, zresztą musicie zobaczyć sami. Widzicie dużą różnicę w porównaniu do poprzedniego wyglądu?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Już jutro ostatnia kolejka @premierleague ✌️ trzymam kciuki za Liverpool? W Fantasy Premier League moja drużyna ”AngielskieKróliki” jest na razie na 409 miejscu w Polsce i jest to mój prywatny sukces ostatnich miesięcy ??? w naszej zalesiańskiej lidze „Hubertus” wyprzedzam SZama o dwa punkty, ale wyprzedziłem go dopiero w ostatniej kolejce… Na zdjęciu Szamo również jedzie za mną, ale jutro, na pewno tanio skóry nie sprzeda??⚽️ #premierleague #liverpool #fantasypremierleague #szamo #hubertus #zalesie #szamo

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antek Królikowski kariera

Antek jest synem Małgorzaty i Pawła Królikowskich. Natomiast jego kariera, jak na tak młody wiek, rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Zwyciężył I Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich oraz zdobył liczne wyróżnienia. Między innymi za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Możecie go kojarzyć przede wszystkim z licznych ról. Grał w filmach takich jak: Miasto 44, Och Karol 2 czy Wkręceni 2. Ostatnio zagrał też w najnowszym filmie Vegi – Polityka.

Odnalazł się też w serialach, gdyż odegrał role między innymi w: Diagnozie, Na dobre i na złe, Nad rozlewiskiem czy Prawie Agaty. Natomiast odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz Nocy Życia. Jesteśmy ciekawi kolejnych projektów.

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Na Instagramie Antka pojawiło się zdjęcie, na którym ewidentnie widać zmianę w wyglądzie młodego aktora. Fotografia z wielkiego meczu TVN, podczas którego jego drużyna odniosła zwycięstwo. Gratulujemy!

Ale szczerze mówiąc, sporą uwagę przykuła nowa fryzura Królikowskiego. Aktor zgolił włosy na bardzo krótkie. Jak podaje Jastrząbpost, powodem takiej decyzji jest projekt, który póki co jest ściśle tajny.

Musiałem obciąć włosy. A tak serio to secret projekt. Jakaś nowa rola. Na razie nie mogę za dużo zdradzić.

Jak oceniacie zmianę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej