Antoni Pawlicki: [wiek, filmy, żona, Instagram]

23 kwietnia 2020
Przez: : KS

Antoni Pawlicki jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce, z czym niewątpliwie zgodzi się duża część jego fanek. Na swoim koncie ma już całkiem pokaźną filmografię, a w dalszym ciągu rozwija się zawodowo. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Antoni Pawlicki: wiek

Mężczyzna pochodzi z Warszawy i tam też dorastał. Urodził się 22 października 1983 roku, a więc ma 36 lat. Okazuje się, że pochodzi z rodziny o aktorskich tradycjach, ponieważ jego babcia była aktorką, wujek producentem filmowym, a ojciec operatorem. Uczęszczał do liceum o profilu estradowym, a na studia udał się na warszawską Akademię Teatralną, której absolwentem został w 2006 roku.

Antoni Pawlicki: kariera

Pierwsze kroki w branży filmowej stawiał jeszcze podczas studiów. Doskonale odnajduje się nie tylko przed kamerą, ale także na deskach teatrów. Zagrał w filmach Katyń, Big Love i #WSZYSTKOGRA. Oprócz tego, zyskał duża sympatie telewidzów występując w serialach Czas honoru, Komisarz Alex, W rytmie serca oraz Echo serca.

Aktor wziął także udział w drugiej edycji programu Azja Express. O towarzystwo w podróży, która niewątpliwie na długo zapadła mu w pamięć, poprosił kolegę po fachu Pawła Ławrynowicza. Panom udało się dojść do ścisłego finału, a w ostateczności pokonać przeciwników i wygrać program.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@antek_pawlicki)

Antoni Pawlicki: żona

Jego partnerką przez pewien czas była Maria Stefańska, z którą wychowywał wówczas jej syna z poprzedniego związku. Jednakże, ich drogi się rozeszły i Pawlicki związał się z koleżanką z planu Czasu honoru Agnieszką Więdłochą. Ich relacja zaczęła się od przyjaźni, a jakiś czas temu para stanęła na ślubnym kobiercu. Mimo, że na początku utrzymywali ten fakt w tajemnicy, w końcu podzielili się tą szczęśliwą informacją ze swoimi fanami.

Zobacz także: Więdłocha urodziła!

Pawlicki i Więdłocha w zeszłym roku zostali po raz pierwszy rodzicami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@antek_pawlicki)

Antoni Pawlicki: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @antek_pawlicki. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi ponad 47 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Antoniego Pawlickiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz