Połącz się z nami

Antoni Scardina: [wiek, piosenki, The Voice Kids, Instagram]

Opisy gwiazd

Antoni Scardina: [wiek, piosenki, The Voice Kids, Instagram]

Antoni Scardina to młody wokalista, który dużą rozpoznawalność zyskał występem w programie muzycznym dla dzieci. Na chwilę obecną, może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Wszystko wskazuje na to, że usłyszymy o nim jeszcze nie raz. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Antek Scardina (@antekscardina)

Antoni Scardina: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Antek już niedługo będzie obchodził swoje 17. urodziny. Pochodzi z Warszawy, a urodził się 28 listopada 2003 roku. Swoje umiejętności wokalne ćwiczy od najmłodszych lat. Jakby tego było mało, potrafi również grać na pianinie. Oprócz tego, występuje w teatrze oraz jest aktorem dubbingowym. W telewizji możemy go również zobaczyć w roli prezentera.

Antoni  Scardina: piosenki

Nie da się ukryć, że występy Antka robią ogromne wrażenie na wszystkich słuchaczach. W 2018 roku premierę miała jego pierwsza autorska piosenka. Nastolatek zatytułował ją ,,Cztery strony świata’’. Jakiś czas temu, mieliśmy okazję oglądać go w klipie Roksany Węgiel do piosenki ,,Tajemnice’’. Okazuje się, że utwór ten ma promować ekranizację baśni ,,Tajemniczy Ogród’’.

Antoni Scardina: The Voice Kids

Antek zdobył serca widzów pojawiając się na scenie programu ,,The Voice Kids’’. Pod wrażeniem jego umiejętności byli także jurorzy. Wszyscy z nich zaoferowali mu dołączenie do swojej drużyny. Ostatecznie chłopak wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Kolejne etapy muzycznego show nie były dla niego żadnym problemem. Zakwalifikował się do wielkiego finału. Mimo, iż nie udało mu się wygrać, nie osiadł na laurach i dalej rozwijał się wokalnie, czego efekty możemy regularnie podziwiać.

Antoni Scardina: komentator

Okazuje się, że w ,,The Voice Kids’’ możemy oglądać go dalej, lecz w zupełnie innej roli. Mianowicie, razem z Janem Dąbrowskim pełnią tam rolę komentatorów występów wszystkich uczestników.

Antoni Scardina: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @antekscardina. Jego aktywność śledzą tam ponad 102 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry