Połącz się z nami

Archie to kopia Harry’ego! Wygląda identycznie jak książę w dzieciństwie! [ZDJĘCIA]

Royal baby

Archie to kopia Harry’ego! Wygląda identycznie jak książę w dzieciństwie! [ZDJĘCIA]

Meghan i Harry wybrali się w swoją pierwszą oficjalną podróż wraz ze swoim synkiem Archiem. Podczas tego wyjazdu fani książęcej pary mieli okazję zobaczyć na zdjęciach z bliska twarz małego Archiego. Nie da się ukryć, że podobieństwo do ojca jest piorunujące! Zobaczcie zdjęcia! Archie to kopia Harry’ego!

Rodzina Królewska od zawsze mocno angażowała się w pomoc dla najbiedniejszych krajów naszego świata. Tym razem w swoją pierwszą rodzinną podróż do Afryki wybrała się księżna Sussex wraz z księciem Harrym i synkiem Archiem. Cel podróży to najuboższe miasteczka w okolicach Johannesburga i Kapsztadu.

Od narodzin Archiego minęło już kilka miesięcy i świat oszalał na jego punkcie. Nie da się ukryć, ze fani rodziny królewskiej tylko czekają na kolejne fotografie synka książęcej pary. Podczas podróży do Afryki była to nie lada gratka dla fanów rodziny królewskiej, a zdjęcia twarzy Archiego obiegły cały świat!

Archie to kopia Harry’ego! Wygląda identycznie jak książę w dzieciństwie!

W internecie możemy znaleźć całe mnóstwo zdjęć małego Archiego, lecz dopiero teraz, podczas tego wyjazdu widać, jak jest bardzo podobny do swojego taty, kiedy ten był malutkim chłopcem!

Na pierwszym ze zdjęć widzimy Meghan Markle z Archiem. Natomiast druga fotografia to księżna Diana, która trzyma na rękach małego księcia Harry’ego. To naprawdę niesamowite jak bardzo są oni do siebie podobni. Przekonajcie się sami!

Fani są zachwyceni tymi zdjęciami. Również same zdjęcia są bardzo do siebie podobne i zarówno księżna Diana, jak i Meghan są na nich naprawdę szczęśliwe.

Nie da się również ukryć, że Harry i Meghan tworzą zgrane małżeństwo, a macierzyństwo jak najbardziej dodaje tylko uroku księżnej. Jak sama stwierdziła w jednym z wywiadów, macierzyństwo nie jest dla niej trudne, ponieważ Archie jest spokojnym i cudownym dzieckiem.

Książę Harry ma w planach odwiedzić również Malawi, Angolę i Botswanę. Niemniej jednak, wybierze się tam sam, a Meghan wraz z Archiem będą czekać na niego w stolicy RPA.

Też uważacie, że Archie to kopia swojego taty jak był małym chłopcem?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry