Połącz się z nami

Ariana Grande spadła ze sceny! Mogło się źle skończyć! [video]

Z życia gwiazd

Ariana Grande spadła ze sceny! Mogło się źle skończyć! [video]

Wokalistka podczas jednego ze swoich koncertów miała dość poważny wypadek. Ariana Grande spadła ze sceny w czasie występu na Florydzie. Artystka się poślizgnęła na scenie. Było o włos od tragedii! Zobaczcie nagranie.

Arianda Grande spadła ze sceny

Artystka jest w trakcie długiej trasy koncertowej. Podczas udzielania wywiadów, często podkreśla, że jej zdrowie psychiczne nie jest w najlepszej kondycji. Dodatkowo dochodzi notoryczne zmęczenie, które nie pomaga w dojściu do pełni sił.

Ariana Grande koncert na Florydzie

Ariana występowała w miejscowości Tampa. Odbywała właśnie swoją trasę koncertową „Sweetener Tour”. Ariana Grande spadła ze sceny. To był pierwszy raz w jej karierze. Podczas jednego z jej ostatnich koncertów, zdarzył się wypadek. Artystka poślizgnęła się na scenie i upadła. Całe szczęście, obok był tancerz, który zdążył złapać gwiazdę. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby obok Ariany nikt nie stał! Mogłoby się wszystko skończyć bardzo źle. Do sieci trafiło nagranie, na którym wszystko zostało uwiecznione. Widać, że mimo swojego wypadku, artystka nie straciła humoru i z uśmiechem na ustach dokończyła utwór taneczny. Zresztą, zobaczcie sami nagranie!

Przyznajcie, że artystka wyszła z tego wypadku z ogromną gracją. Co więcej, nawet dokończyła swój układ taneczny!

Pod Tweetem Arianda zamieściła zabawny komentarz:

Musiałam upaść. To już 87. występ!

Ariana potraktowała wszystko z ogromnym dystansem. Wypadek przyjęła z ogromnym humorem.

Ariana Grande w Polsce

Artystka jest znana na całym świecie. To z pewnością jedna z najbardziej popularnych gwiazd XXI wieku. Swoją karierę zaczęła 11 lat temu i od tamtego czasu tylko nabrała tempa. Ma swoich fanów niemal w każdy kraju, również w naszym. Mimo, że artystka odwołała już swój koncert w Polsce dwa razy, to wciąż ma rzeszę wielbicieli.

Mamy nadzieję, że nic się nie stało poważnego artystce oraz, że wkrótce Ariana zawita również do Polski. Nie możemy się doczekać, a wy czekacie na koncert?

źródła zdjęć: Instagram

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry