“Królowe życia”: Arkadiusz “Megakot” Kocik szokuje w sieci jadąc autem ponad 200 km/h! Nowy król życia podbije serca widzów?

26 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Już 26 sierpnia startuje kolejny sezon Królowych życia, w którym poznamy bliżej luksusowe życie Arkadiusza Kocika. Jak się okazuje, 51-latek jest doskonale znany w sieci, a wszystko za sprawą znajomości z Lordem Kruszwilem. Nie da się ukryć, że Arkadiusz Kocik może zostać uznany za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika tej produkcji stacji TTV!

Królowe życia

Ta produkcja stacji TTV od lat cieszy się sporą popularnością. Przez wszystkie dotychczasowe edycje widzowie poznali wielu bohaterów, którzy pokazywali swoje luksusowe życie. Nie da się ukryć, że niekwestionowaną gwiazdą Królowych życia jest Dagmara Kaźmierska, jednak patrząc na nowego uczestnika programu, może się to zmienić.

Do grona bohaterów programu dołączy Arkadiusz Kocik, który sam przedstawia się jako Megakot. Pod taką nazwą znajdziecie go również na Instagramie, gdzie bardzo aktywnie prowadzi swój profil.

Zobacz także: Więcej informacji na temat nowego uczestnika Królowych życia!

Arkadiusz w jednym z wywiadów wyznał, że to praca od najmłodszych lata pozwala mu teraz żyć na wysokim poziomie.

“Na początku na rynku handlowałem i tam sprzedawałem różne pierdoły, najczęściej kasety. Kupowałem je od innych ludzi, prawie miałem taki lombard. Miałem też ludzie, którzy coś nagrywali na VHS. Robiłem to na bardzo dużą skalę. Miałem wtedy z 18 lat. Później handlowałem samochodami z Holandii przed dwa lata. Później miałem transport i spedycję i handel ciężarówkami”– powiedział Kocik Winiemu.

Megakot i Lord Kruszwil

Obserwatorzy profilu Kocika na pewno zauważyli, że bardzo często pojawiają się na nim zdjęcia ze znanym youtuberem niezbyt dobrej sławy Lordem Kruszwilem. Co więcej, Megakota nazywają często “ojcem” Lorda Kruszwila.

Arkadiusz Kocik z Lordem Kruszwilem szokują w sieci.
Kocik nazywany jest ojcem Lorda Kruszwila.

Kocik w sieci ochoczo chwali się swoim luksusowym życiem. 51-latek jest również miłośnikiem drogich ubrań od światowych projektantów. Można śmiało powiedzieć, że filmiki, które możemy znaleźć z nowym “królem życia” są kontrowersyjne, jak on sam. Jak się okazuje, Arkadiusz dzieli się swoim życiem i walczy o popularność dla czystej rozrywki.

Na jednym z filmików, które znajdziemy w sieci, Kocik wraz z Kruszwilem chwalą się jazdą samochodem z zawrotną prędkością.

Myślicie, że ma szanse przebić Dagmarę Kaźmierską i zostać na dłużej gwiazdą Królowych życia?

Źródło: YouTube / Instagram Arkadiusza Kocika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej