Połącz się z nami

Arkadiusz Pydych: [wiek, Top Model, Instagram]

Arkadiusz Pydych

Opisy gwiazd

Arkadiusz Pydych: [wiek, Top Model, Instagram]

Arkadiusz Pydych to jeden z uczestników 10. edycji programu Top Model, któremu udało się zrobić ogromne wrażenie nie tylko na widzach, ale także jurorach. Chłopak zawrócił na siebie uwagę zwłaszcza Joanny Krupy, czyli przewodniczącej jury. Sprawdźmy, co o nim wiadomo.

Arkadiusz Pydych: wiek

O Arku w sieci zrobiło się głośno, kiedy tylko nad jego urodą zaczęła zachwycać się Joanna Krupa. Z programu mieliśmy okazję dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na jego temat. Mianowicie, Arkadiusz ma 26 lat, a więc jest jednym ze starszych uczestników tej edycji.

Co ciekawe, urodził się we Włoszech, lecz w wieku 14 lat przeprowadził się do Polski. Na początku mieszkał i uczył się w Nowym Sączu, lecz z czasem przeniósł się do Krakowa. Na co dzień pracuje tam jako informatyk. Oprócz tego, studiuje na kierunku zarządzanie.

Okazuje się, że 26-latek ma za sobą bardzo spektakularną metamorfozę. Udało mu się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Od tamtej pory stał się wielkim fanem aktywności fizycznej. Chętnie ćwiczy na siłowni i jeździ na rowerze.

Arek jako codzienną rutynę postawił sobie przejście 10 tysięcy kroków. Z muzyką w słuchawkach, nie stanowi to dla niego najmniejszego problemu.

View this post on Instagram

A post shared by Arek Pydych (@arkadiuszpydych)

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Pawliszewskiej z Top Model 10?

Arkadiusz Pydych: Top Model

Arek z Top Model 10 na przestrzeni lat przeszedł wielką metamorfozę. Mianowicie, w pewnym momencie swojego życia ważył aż 118 kilogramów. Dzięki samozaparciu i zmianie trybu życia schudł aż 60 kilogramów.

Do Top Model zgłosił się , aby spróbować swoich sił w modelingu. Na zachwyt ze strony jurorów, a także widzów nie trzeba było długo czekać. Chłopak zdecydowanie najbardziej przypadł do gusty Joannie Krupie.

O tym, jak radzi sobie w domu modeli i modelek będziemy mogli przekonywać się w każdą środę o godzinie 21.30 na antenie TVN.

Arkadiusz Pydych Patrycja Sobolewska
Na castingu Arek Pydych pozował z Patrycją Sobolewską

Arkadiusz Pydych: Instagram

Uczestnik 10. edycji Top Model prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @arkadiuszpydych. jego aktywność śledzi tam ponad 13 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry