Arkadiusz Tańcula: [wiek, Fame MMA, piosenka, Instagram]

5 września 2020
Przez: : KS

Arkadiusz Tańcula to jeden z zawodników, którzy pojawią się na gali Fame MMA. Jak do tej pory mężczyzna radził sobie w oktagonie bardzo dobrze. Wiele fanów tego sportu zastanawia się, co wiadomo zarówno na temat tego kariery w show biznesie, jak i życia prywatnego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Arkadiusz “AroY” Tańcula (@arkadiusz_tancula)

Arkadiusz Tańcula: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Tańcula ma 31 lat. Okazuje się, że w swoim życiu nie boi się podejmować nowych wyzwań i próbować nieznanych mu dotąd aktywności. Oprócz tego, że jest trenerem personalnym i bierze udział w zawodach sylwetkowych, jest pasjonatem strzelectwa i jazdy konnej. Gościnnie występuje również w roli mówcy motywacyjnego na różnego rodzaju konferencjach i targach.

Arkadiusz Tańcula: Fame MMA

Popularny Aroy na chwilę obecną nie przegrał żadnej z podjętych walk. Miedzy innymi, udało mu się pokonać Alana Kwiecińskiego, który jest znany z programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’, mimo, że ten był faworytem. Na najnowszej gali Fame MMA, która odbędzie się już 5 września, w klatce zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Co ciekawe, miał bić się z jego bratem bliźniakiem, który uległ kontuzji. Jeśli panowie utrzymają nerwy na wodzy, możemy być świadkami naprawdę interesującego starcia.

Arkadiusz Tańcula: piosenka

Okazuje się, że Arkadiusz próbował swoich sił również w branży muzycznej. Wraz z Cypisem, który także pojawia się na galach Fame MMA, nagrali utwór, który zapowiadano hitem tegorocznego lata. Ich kawałem nosi tytuł ,,Płonę jak ognisko’’ i na Youtube ma ponad 678 tysięcy wyświetleń.

Arkadiusz Tańcula: ,,Lombard’’

Oprócz tego, Tańcula sprawdza się także w branży aktorskiej. Epizodycznie pojawiał się już w reklamach telewizyjnych. Natomiast od 2017 roku wciela się w jednego z bohaterów serialu paradokumentalnego ,,Lombard’’.

Arkadiusz Tańcula: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @arkadiusz_tancula, a jego aktywność śledzi tam ponad 121 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz