Połącz się z nami

Armando z „Love Island 4” pokazał siostrę – prawdziwa piękność!

Armando z Love Island

Z życia gwiazd

Armando z „Love Island 4” pokazał siostrę – prawdziwa piękność!

Armando zyskał popularność i sympatię widzów dzięki udziałowi w randkowym programie Love Island. Wyspa Miłości. Zyskał pokaźne grono fanów, które zasypuje go pytaniami, również o życie prywatne. Uczestnik show postanowił odpowiedzieć i pochwalić się swoją piękną siostrą.

Kariera Adriana w programie

Za nami niezwykle emocjonująca edycja randkowego reality show, w którym poznaliśmy wiele niesamowitych osobowości. Przypomnijmy, że do wielkiego finału dostał się trzy pary: Paulina i Andrzej, Aleksandra i Armando oraz Magda i Wiktor, którzy ostatecznie zwyciężyli program.

Zobacz także: Jak głosowali widzowie podczas finały Love Island 4?

Jeśli chodzi o Armanda, czyli Adriana Wdowiaka, mężczyzna brał udział w programie od samego początku. Od momentu wejścia do willi informował, że jest otwarty na różne relacje. Tworzył pary z kilkoma uczestniczkami, jednak z żadną nie stworzył niczego poważnego. Za każdym razem brakowało chemii. Tak było do momentu pojawienia się w programie Aleksandry, która skradła serce Adriana. Mimo wielu przeszkód para postanowiła zawalczyć o siebie, co ostatecznie zaprowadziło ich do finału. Co więcej, para myśli już o ślubie. W rozmowie z serwisem Plotek.pl Adrian wyznał:

„Jeżeli tak jak teraz jestem pewien, że tworzymy relację, to w przyszłości, może trochę dalszej, bo wiadomo, że musimy wypracować pewną drogę, chciałbym, żeby to nastąpiło i żebyśmy powiedzieli sobie „tak” typowo oficjalnie”

Armando z Love Island pokazał siostrę

Nie da się ukryć, że spora część uczestników reality show, nawet po jego zakończeniu rozwija kariery. Większość z nich stawia na media społecznościowe, dzięki którym mogą być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, informować o swoim życiu, a także przeprowadzać liczne kampanie reklamowe.

Aktywny na Instagramie postanowił być również Armando z Love Island, który umożliwił swoim obserwatorom zadawanie pytań. Jedno z nich dotyczyło rodziny, a konkretniej rodzeństwa. Islander postanowił odpowiedzieć, publikując na swoim InstaStory zdjęcie siostry.

Siostra Adriana

Widzicie podobieństwo?

źródło: Instagram Love Island / Adriana Wdowiaka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry